Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki tényleg nagyon...

Ha valaki tényleg nagyon csúnya, furcsán néz ki amiről nem tehet, azt miért ítélik el az emberek?

Figyelt kérdés
Zavarna titeket egy ilyen ember társasága?
2014. szept. 30. 08:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek: elítélni nem ítélem el, de igenis meg kell szoknom a társaságát. Sajnálom, nem tehetek róla, ilyen vagyok :(
2014. szept. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ahogy a szépség a csúnyaság is relatív.

Lehet valaki csúnyának tartja az X neű emberkét, holott mások meg szépnek.. Nem vagyunk egyformák.

A gond inkább ott van amikor valaki valamilyen komoly betegségben szenved, és a betegség küllemét tartjuk csúnyának. Az ember ösztönösen a szépet szereti látni, és egy csúnya betegségekkel tarkított arcot már nem szívesen figyel..

Én például már "csúnyának tartom azt ha valakinek tiszta fekélyes az arca háta. SŐT nem kell, hogy fekélyes legyen. HA tele van az arca - háta érett szinte sárga pattanásokkal akkor már nem szívesen nézek rá, és bevallom volt, hogy fintorogtam. Számomra az illető emberke már csúnya volt..

2014. szept. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!