Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nőknek a könnyebb az élete...

A nőknek a könnyebb az élete vagy a férfiaknak és miért?

Figyelt kérdés
Nekem úgy fest hogy a nőknek mert jobb a kommunikációs készségük és kevésbé versengőek így könnyebben jönnek ki a családdal, szereznek barátokat, vagy udvarlókat, barátnőket és kapnak tőlük bármihez támogatást. A társkeresésnél pedig tuti siker szinte semmi stressz csak kifestik magukat és csak válogatniuk kell meg fikázniuk a jelentkezőket. Ha meg munkahelyre vagy valamilyen programra, előléptetésre, vizsgára felvételizniük kell sokan szexelnek valakivel és ezzel máris sokkal előrébb vannak mint más. Válásnál meg sokszor viszik a fél vagyont amihez szinte nem is járultak hozzá, meg a gyerekeket is náluk helyezik el általában így a láthatást hogy engedélyezik-e azzal is hatalmi előnybe kerülnek.
2014. szept. 30. 15:35
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%

Az hogy kinek könnyebb az élete kor függő. 30 de főleg 25 év alatt a nők élete maga a paradicsom, ha nem bűn rondák. Egy 25 év alatti nőnek az ég világon semmiért nem kell megdolgoznia, az oktatási rendszer abszolút a magoltatásra és a humán tárgyakra van kihegyezve, amiben a nők jobbak, a párkapcsolatban semmit nem kell csinálniuk, csak mondani egy igent, hiszen még a rondácskább csajoknak is tenger udvarlójuk van, ha nem csak a BMW-s hercegekre pályáznak. Nagy megterheléssel egyetemen sem találkoznak, hiszen az esetek 90 százalékában, valami büfé-ruhatár szakra járnak, mert az érdekli őket, igaz, hogy magának a szaknak sincs semmi értelme. A fiatalok világa a nők szabályai szerint működik. Minél szebb vagy annál sikeresebb és a felszínesség dominál, az, hogy mit raksz le az asztalra a kutyát sem érdekli, akkor vagy sikeres, ha nagy a pofád, jól nézel ki és vered a melled a semmire. Ez a nők világa.

25, de főleg 30 év felett azonban fordul a kocka. A munka világában úgy kell játsani, ahogy a férfiak játszanak, teljesíteni kell, normális állásod akkor lesz, ha törtetsz, hajtasz és dolgozol. Itt már nem elég a körömreszelgetés és a szép mosoly, pláne, hogy 30 éves korukra a nők elég rendesen elhervadnak. Vagy leteszel valamit az asztalra, vagy lehet menni melegebb éghajlatra. Arról nem is beszélve, hogy ekkor a nőknek tik-tak ketyeg a biológiai óra, már nem válogathatják szét az agyukat, mint 20 évesen, igaz, már nem is nagyon kellenek pár elvált férfin kívül senkinek.

2014. szept. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Utolsó itt is meg kell kérdeznem merre laksz? Mert én is oda költöznék. Hiszen ha ott ilyen jó a nőknek ki ne akarna ott lakni?
2014. szept. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%
Egész Magyarország ilyen. Lósz.rt nem kell letennetek az asztalra 25 éves korotokig.
2014. szept. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
22 éves korom óta, mióta nem tanulok, keményen megdolgozok mindenért, a fizikai munkát is beleértve, viszont még nem sokkal 30 éves korom előtt is bőven válogathattam a férfiak közül és nem én vagyok így ezzel egyedül. Na, akkor ennyit is mára a az egyik előző hozzászólásban leírt, világtól elragaszkodott általánosításokról, meg fantáziálgatásokról. :)
2014. szept. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

És hány éves kortól esnek bele a nők az ellenállhatatlan fázisba?

Mert én így 18 évesen nem tapasztalom ezt az ismerőseim közözött.

2014. szept. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Jó de ő azt írta hogy 30 éves korig a nők élete maga a paradicsom, te meg azt hogy alig harminc előtt nagyon válogathattál akkor egyről beszéltek nem? :)


"Nő vagyok, félek az emberekkel beszélni, ezért nem is kedvelnek. Még soha senki sem akar tőlem semmit(már párkapcsolat téren)."


Én az átlag nőről beszélek, nem a szorongásos betegségben meg beilleszkedési problémákban szenvedőkről. Valami pszichológusnál pár beszélgetés esetleg jó ezekre.


Hát pedig kifested magad a hajadat szőkére, vagy a szádat pirosra akkor ha dagadt vagy akkor is vonzod a pasikat, ez nem rakétafizika, ha még ígysem akkor meg lemész discoba úgy hogy nem az ismerősökkel akik egyfajta testőrök ott, vagy ha csak mész egy társkeresőre és tucatjával jönnek az érdeklődők.

2014. szept. 30. 22:49
 17/24 A kérdező kommentje:
Meg azért ellentmondás hogy miért fordul a kocka ha teljesíteni kell 25 után a munkaerőpiacon, hisz akkor az ott egyenlőséggé változik, nem? A nőknél a fejlettebb agyfélteke miatti jobb kommunikációs készség, a csinos külső, cickókitevés állásinterjún, szexxel szerezhető előnyök miatt, férfiaknál meg hogy azt hiszem kb 10%-al többet keresnek meghogy ha párkapcsolatban vannak nem esnek teherbe így ott az nem jelent ott hátrányt. Az nem hinném hogy olyan hű de gyakori hogy az állások jelentős részében sok fizikai melót kell végezni, hisz manapság már szinte minden fizikai meló valamennyire gépiesítve van. 18-nál meg szerintem már szinte mindenkinek bejösz, csak nem mernek kezdeményezni max... főleg ha még nyomulsz is, vagy szőkére fested magad, vagy ha pasizol bármit is, mész egy társkeresőre, discoba testőrség nélkül, vagy ha csak leülsz akárhova egy padra barátnők nélkül.
2014. szept. 30. 23:05
 18/24 anonim ***** válasza:

"Én az átlag nőről beszélek"

- olyan nem létezik, csak a statisztikák papírjain.

2014. okt. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Úgy tűnik számomra, mintha nem egy bolygón élék veled:S

És eléggé lekicsinylő véleménnyel vagy a nőkről, azt hiszem.

Még hogy egy vizsgáért lefeküdni valakivel? Ez milyen????? (Esetleg tanulással is meg lehetne oldani..., bár lehet, hogy ez a megoldás túl elcsépeltnek tűnik egyeseknek...) És az, hogy "nem élvezi azt az öt percet, akkor mi van?" Mi van????


Nem tartom magam egy bányarémnek, és viszonylag könnyen ismerkedem, és most a nyáron egy hónapig tettem egy próbát az egyik társkeresőn:

kb. 50 levelet írtam, ebből 40-re egyáltalán nem érkezett válasz:( Ennyit arról, hogy a társkeresőn milyen könnyű a nőknek!!! (Persze azért voltak, akiktől kaptam kedves leveleket, de igaz, ők meg nekem nem jöttek be...)

Nem akarok anyagi előnyöket faragni egy párkapcsolatból (ha így lenne, azt hiszem, könnyebben találnék társat), mert igenis, nem "mellkidobással" töltöttem életem első 25 évét, úgyhogy megállok a lábamon egyedül is!


Egyébként visszatérve az eredeti kérdésre, mindkét nemnek nehéz manapság.


És a korábbi munkahelyeim között is volt olyan hely, ahol a főnök átnézett rajtam, és egyértelműen a kevésbé képzett férfiakat favorizálta... Szóval a munkában sem feltétlen van előnyben egy nő...


Talán most úgy tűnik, "savanyú a szőlő", pedig nem. Elégedett vagyok az életemmel, és nem hiszem, hogy könnyebb / nehezebb helyzetben lennék férfiként. Egyszerűen csak másfajta problémákkal kellene szembenéznem.

2014. okt. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Hát a Föld nevű bolygón létezik olyan, hogy valaki hülye pl a matekhoz nem érti, vagy hogy van egy tárgy amiben pocsék, vagy amiben brutálmagas a bukási arány, vagy hogy a rendelkezésre álló időhöz képest rengeteget kéne tanulni, vagy hogy valaki megbukik mondjuk egy kresz vizsgán és másodszorra már tutira akarja, vagy felvételizik valami helyre ahova túljelentkezés van és megfordul a fejében a szex vagy a fehér boríték. Nagyon naiv lehetsz, ha szerinted ilyenek nem fordulnak elő.



"voltak, akiktől kaptam kedves leveleket, de igaz, ők meg nekem nem jöttek be..."


Hát erről beszélek, nem neked kell leveleket írogatni, csak kifested magad csinálsz egy képet és már ömlenek az udvarlók akik közül csak választani kell. Nyilván ha nem akarsz bepasizni és választani, inkább fikázod a férfiakat az ismeretségi körödben, a társkeresőn meg mindenütt, elvagy otthon a vibrátoroddal akkor nem a pasikkal van a gond. Ilyen erővel akkor melót sem találsz, mert nem tetszik neked egyik sem és elvagy otthon ülve. :)

2014. okt. 1. 13:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!