Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az edzéstől hogyhogy a férfiak...

Az edzéstől hogyhogy a férfiaknak nem lesz olyan kerek feneke mint a nőknek?

Figyelt kérdés
Pl guggolástól,lábtoló stb... A nőknek szép kerek lesz a férfiaknak meg olyan férfias. Hogyhogy?A nőknek genetikai adottság, hogy a fenekük kerekre izmosodik?

2014. aug. 11. 20:16
 1/4 HarciCsiga ***** válasza:
a nőknek széles csípőjük van és keskeny derekuk egyébként izomtapadási pontoktól is függ én nekem például pont ez a kerek seg*em van és szerintem nem tré sőt a nők/csajok szeretni is szokták :D
2014. aug. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is edzek 20F és full kerek seggem van sztem sok csaj megirigyelhetné
2014. aug. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A guggolás,lábtoló nem kifejezetten fenékre megy.Sokkal jobb pl.a kitörés,lábemelés hátrafelé.Ezeket a férfiak általában nem szokták csinálni,a nők inkább preferálják.
2014. aug. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem is a vékony derék és a szélesebb csípő miatt kap hangsúlyt a fenék kereksége,főleg ha még izmos is.

szóval a derék miatt van.

egy férfinak nem lesz 60-65ös dereka,80-90es csípővel,ezért nem is lesz olyan szinten hangsúlyos ez az aránya.

2014. aug. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!