Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nőknek a könnyebb az élete...

A nőknek a könnyebb az élete vagy a férfiaknak és miért?

Figyelt kérdés
Nekem úgy fest hogy a nőknek mert jobb a kommunikációs készségük és kevésbé versengőek így könnyebben jönnek ki a családdal, szereznek barátokat, vagy udvarlókat, barátnőket és kapnak tőlük bármihez támogatást. A társkeresésnél pedig tuti siker szinte semmi stressz csak kifestik magukat és csak válogatniuk kell meg fikázniuk a jelentkezőket. Ha meg munkahelyre vagy valamilyen programra, előléptetésre, vizsgára felvételizniük kell sokan szexelnek valakivel és ezzel máris sokkal előrébb vannak mint más. Válásnál meg sokszor viszik a fél vagyont amihez szinte nem is járultak hozzá, meg a gyerekeket is náluk helyezik el általában így a láthatást hogy engedélyezik-e azzal is hatalmi előnybe kerülnek.
2014. szept. 30. 15:35
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

19-es vagyok:

Hát, azzal még sosem "vádoltak meg", hogy naiv vagyok:))) (Pláne "nagyon naiv"!:))) Ezt az hiszem, bóknak veszem:))) - Persze tudom, hogy vannak ilyenek, de ne általánosíts ennyire, légyszíves!

Az, hogy "ömlöttek" a levelek, az túlzás...

Nem arról van szó, hogy nem akarok társat, egyszerűen csak nem hiszem, hogy a szerelem túl gyakori lenne az ember életében... Mármint az "igazi szerelem" - ami ha nem is tart "örökké", de ahol tényleg megvan az összhang meg minden:)). Velem eddig 2-3 alkalommal fordult elő, hogy igazán szerelmes voltam, és inkább várok akár több évet is, amíg megint rátalálok valakire, amíg ez újra bekövetkezik.

2014. okt. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

"Jó de ő azt írta hogy 30 éves korig a nők élete maga a paradicsom, te meg azt hogy alig harminc előtt nagyon válogathattál akkor egyről beszéltek nem? :)"


Nem tértem ki részletekre, de akkor pontosítok: A legjobban olyan 28-30 évesen tehettem meg, hogy válogathattam a férfiak közül. Előtte is megtehettem és utána is megtehettem volna, csak azért nem tettem meg, mert akkoriban ismertem meg a férjemet és így be is fejeződött a válogatás. :)

Ezért azt mondom, hogy nem igaz, hogy egy 30-as nő már eláshatja magát.

2014. okt. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Nekem az ismeretségi körömben úgy van hogy a 27-28 körüli régen vonzó csajok már nagyot csúnyultak. 23-24 évesen sokkal jobban néznek ki a csajok. Vannak azért harmincasok is akik szolibarnák, meg befestik arcukat, szemük környékét, meg hajukat,azok még egész jó nőnek néznek ki néhányan ha nem teszel melléjük egy kb húszéves csajt. De nekem úgy tűnik ha nincsenek egyre több pénzzel, szolival meg festéssel meg plasztikával felturbózva akkor a 27 fölöttiek már sokat csúnyultak és csökken a választási lehetőségek száma. Mert egy 20 éves csaj bejön a 18-24 éveseknek is általában meg mindenkinek, egy 30 éves viszont már nemigen jön be 18-27 éveseknek, egy 40 éves meg már a 35 éveseknek se nagyon jön be max egy kalandra... De persze biztos akad ellenpélda mindegyikre.
2014. okt. 1. 22:41
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Én meg nem értem azt, hogy miért megy ez a nőgyűlölet manapság?

Úgy gondolom, hogy csak rá akarod kenni valakikre a problémáidat. Nem megy a vizsga? Az a lány biztos azért jutott át, mert lefeküdt a tanárral(ami amúgy a tanárt is minősítené, de ilyen max filmekben van). Egy nő kapta meg a munkát helyetted? Biztos k*rvásan öltözött az interjúra. Hihetetlenek néha itt egyes kérdezők.

Mindenkinek nehéz mostanában munkát találni, és általában igen, férfiakat részesítenek előnyben(persze nem mindenki és mindig, ebben sem szabad általánosítani), mert valamiért úgy vannak vele, hogy a nő azért megy munkába, hogy körmöt fényesítsen ott is.

Igazából már nincs is kedvem vitatkozni... Szerencsére ilyen naiv, álomvilágot maguknak fabrikáló egyénekkel ritkán találkozok. Magyarázz csak be magadnak azt, amit szeretnél, hogy könnyebb legyen lelkileg küzdeni számodra.

2014. okt. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!