Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy bizalmas ügyben segítsé...

Ha egy bizalmas ügyben segítséget kérsz valakitől, ámde az a valaki csúnyán átver (anyagi kár ér, mert nem azt kapod, amit vártál, vagyis szinte semmit), és tudod a keresztnevét illetve a telefonszámát, akkor mit tennél?

Figyelt kérdés
Elérnéd, hogy ne örüljön annyira a pénzének, ha már felelősségre nem tudod vonni? Bosszút állnál (ha igen, hogyan?), vagy legyintenél és egy leckének fognád fel, hogy ne bízz többet másokban?
2014. okt. 2. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem állnék bosszút, hagynám az egészet. Én tiszta lelkiismerettel feküdnék le aludni, de ő tuti nem. Majd vissza kapja az élettől.

Amúgy mi ez a sok a bosszúálló kérdés a napokban???

2014. okt. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nekem ez az első. :D Kb 1 hónapja történt az eset, csak időnként még elgondolkodok rajta.
2014. okt. 2. 13:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első valaszoloval egyetertek. Ezt tenyleg jobb hagyni a fenébe, tudom hogy nehez, de hidd el, Isten nem ver bottal, az elet olyan mint egy mérleg, elobb vagy utóbb mindig egyensúlyba billen.. Mindenki visszakapja azt, amit adott
2014. okt. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze ha mar milliós nagyragrendu összegről van szo, akkor lehet jobb bíróságra vinni az ügyet, de a kicsinyes bosszuval csak saját magadat teszed tönkre.
2014. okt. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!