Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az értelme az életnek, van...

Mi az értelme az életnek, van aki már elgondolkodott ezen?

Figyelt kérdés

2014. okt. 2. 15:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem, te vagy az első :p


Az élet értelme maga az élet, nem kell túlgondolni.

2014. okt. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más.

De néhány általánosabb dolog: szerelem, barátság, család, siker stb.

És hogy jól érezzük magunkat. :)

2014. okt. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ez mind szép és jó,de a végén a feledésbe merülnek a dolgok,akkor így mi értelme?
2014. okt. 2. 15:56
 4/13 anonim ***** válasza:
Semmi értelme. Miért kell mindennek az értelmét nézni? ;)
2014. okt. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
a szenvedés
2014. okt. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az,hogy az embernek vannak felállított tervei,céljai,amikért dolgozik,amit épít fel,végül elér,és örömet jelent neki.Majd újra,és újra,aztán "átadja" az utókornak.

Ez csak az egészséges,normális emberekre vonatkozik,az otthon punnyadó,gépfüggő,lusta narkós semmirekellőkre nem.

:)

2014. okt. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Semmi értelme nincs. Megöregszel, elcsúnyulsz, kihullanak a fogaid, jó esetben csak megsárgulnak, csúnya ősz lesz a hajad és megritkul. A bőröd összeaszódik, csúnya ráncos vén csúfság leszel és nézegetheted majd a régi képeiden milyen szép is voltál valaha. Szenilis vén barmok leszünk, milliónyi nyavalyával járkálhatunk orvostól orvosig, ahol leszarják a fejünket. De vannak szép dolgok is az életben! :)
2014. okt. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kedves 7-es,én a 6-os vagyyok,és ahogy végigolvastam a véleményedet,lehet,hogy neked van igazad,mindenesetre jót nevettem...

:D

2014. okt. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
AZ életnek van értelme, rá kell jöjjünk, hogy honnan vagyunk és mi a világ. Ezért dolgozunk és élünk. Szerintem.
2014. okt. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sokat gondolkodtam rajta egy ideig én is. Semmi, azon kívül, hogy kénytelenek túlélni(!), ha már kaptuk azoktól, akiktől ezt nem is kértük...
2014. okt. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!