Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jó ötletnek tűnik? 13/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötletnek tűnik? 13/L

Figyelt kérdés

Barátom eljönne hozzám..Én előtte nap írok le 10 kérdést a barátomnak és válaszolnia kell neki,a kapcsolatunkkal kérdő kérdések lesznek..Ilyen kérdések a páromnak?pasimnak?barátomnak?..

Ui:Írjátok kérdéseket:) Köszi előre is:) Ja és puszi mindenkinek aki az előző kérdésemre tudott jó választ adni:)) :$$



2014. aug. 25. 19:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Ez rohadt gyerekes, már bocs...
2014. aug. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

1. mondd el mit jelentek neked

2. elképzeltél már meztelenül?

2014. aug. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem gyerekes, jó ötlet de a kérdéseket neked kell kitalálnod :)
2014. aug. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Te ötleted te kérdezz!
2014. aug. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ilyen felelsz és mersz a pasiddal?pároddal?..

5 kérdés s 5 merés lesz:)

Youtube-on fent lesz a videó:)

2014. aug. 25. 19:23
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Kedves hozzászóló, aki azt írtad hogy ez gyerekes! B@s.z.od, te h.l.y.e p.öc#s! Mivel a 13éves még gyerek, ezért gyerekes a kérdés is te csita!
2014. aug. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
60%
Szerintem teljesen fölösleges , ha a kapcsolatotokban van olyan dolog amit nem értesz vagy ha úgy érzed valamit meg kell beszélnetek, esetleg szimplán kíváncsi vagy akkor üljetek le és beszéljétek meg egymással . DE ez csak az én véleményem . Nem látom értelmét ennek a kérdezgetős dolognak.( Nekem az is furi egy picit , hogy ilyen idősen barátod van . ) Na de nem ez volt a kérdés , válaszolni pedig nem tudok úgyhogy csak elmondtam a véleményemet erről a dologról. :) 13/L
2014. aug. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én nem tudom hogy mi a baj..Mind a ketten/barátom is meg Én is/gyerekek vagyunk..Egy ilyen videó mind a kettőnk részéről nagyon tetszik..
2014. aug. 25. 19:27
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
videó ne legyen. vagy ha igen, tartsátok meg magatoknak, és ne töltsétek fel sehova. jobban jártok vele
2014. aug. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Oké,megtartsuk magunknak a videót:)
2014. aug. 25. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!