Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ilyen? Valami...

Miért vagyok ilyen? Valami betegségem van?

Figyelt kérdés
Mostanság iszonyúan ki tudok készülni apróságokon... Nem tudom, hogy miért. (Nem függ össze a menstruációmmal) Nem csinálok nagy jeleneteket, mint egy dilis, mert van azért önkontrollom, de nagyon kiakaszt, ha anyukám megkér valamire... pl. most mosogassak el, stb. Azelőtt mindig szívesen segítettem, és jó ember voltam, most meg valamitől elromlottam, pedig szeretnék jó ember lenni... :( De legbelül nem megy. Mi a bajom? Egyébként, nem mutatom ki, hogy ez mennyire kiakaszt, mert akkor mindenki tudná, hogy milyen rossz ember vagyok belül. :(

2014. okt. 3. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy csak tartós kialvatlanságod van. Például ha minden nap éjfélig fent vagy.
2014. okt. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy veszem ki a szövegedből, hogy tini vagy. Úgyhogy a hormonok(nem viccelek).
2014. okt. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, tini vagyok. :) 17l
2014. okt. 3. 19:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is kb ugyanígy vagyok. Ha apu megkér akármire, én már rögtön azt veszem ki belőle, hogy már megint cseszegetni akar, pedig nem akar ő semmit, csak azt, hogy tegyek rendet a szobámba, mosogassak el stb. És olyan feszült leszek, hogy ezt apu is "megérzi" és egyszerűen elkezdünk veszekedni semmiségeken. Utána én elkezdek bőgni, mert miért ne... És idegesen bőgve elmosogatok, majd a szobámban kinyüszítem magam. Nekem is azt mondták, hogy a hormonok, és majd elmúlik.

Nincs betegséged. Annyit tudok mondani, hogy ha én ilyen ideges leszek, akkor a szobámban kibőgöm magam (álítólag a sírás stressz-hormonoktól szabadít meg) és utána már jól vagyok.

2014. okt. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok. Én már 21 vagyok, és sajnos menstruációkor is előjön ez a hiperidegesség, bár írni már évek óta nem sírtam.
2014. okt. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!