Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kb másfél hete nem mozdul a...

Kb másfél hete nem mozdul a súlyom 86kg alá, eddig 5kg-t fogytam, kezd idegesiteni, vagy ez normális?

Figyelt kérdés
Azt hittem hogy csak pár napig stagnál az ember súlya.Egyszerüen nem megy 86 kg alá,pedig ugyanúgy étkezem,mint amivel fogytam.Napi max 1500 kal.91,4 kg voltam,ma reggel 86,3 kg.Jan 3.án kezdtem a diétát.
2011. febr. 11. 07:53
 1/9 anonim válasza:

Valószínűleg arról a részről, ahonnan fogytál, már nehezebben ad le a szervezet. Keress olyan mozdulatsort, ami másik területet vesz igénybe, hogy onnan is menjen valamennyi. :)

Sok sikert és kitartást kívánok!

2011. febr. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a súlyvesztés megállása akkor történik, amikor már lement a kezdő testsúly 10 százaléka. Tehát ha te 91 kiló voltál akkor 9-10 kiló leadása után kellett volna megállnia. Próbálj meg többet mozogni, vagy változtatni a menüdön, de az a legfontosabb, hogy ne menjen el a kedved és ne add fel, ha elég türelmes vagy, megint be fog indulni a fogyás és nyárra szép vékony leszel. :)
2011. febr. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért van mert még megkapja az általad naponta elfogyasztott ételből, italból azt a kalóriát ami kell neki,így addig nem is nyúl a rajtad lévő zsírhoz amíg ilyen jól tartod. Ha kevesebbet ennél, akkor kénytelen volna a hájadból pótolni a hiányt,így rögtön folytatódna a fogyásod.
2011. febr. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Utolsónak nem eszek igy se sokat,ezért is furcsálom.
2011. febr. 11. 09:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy teszerinted nem sok amit eszel,de tény ,hogy bőven elég, ezt mutatja a mérleged is.
2011. febr. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És akkor mennyi kalórián legyek naponta?
2011. febr. 11. 09:53
 7/9 Brigici16 válasza:
Hat valahogy megertelek.Enis dietazom es ket honap alatt horror dietaval es napi 2 ora mozgassal,11 kg-t tudtam leadni.65-rol 54 kg lettem es 167 magas vagyok,aztan egy ido utan megallt a fogyas es hiba keveset ettem meg ugyanannyit mozogtam de nemtudtam tovabb fogyni;ez annak tudhato hogy a szervezeted "veszuzemmodba" allt at es nem akar tovabb adni.Szerintem alkalmazd a 4 napos szetvalaszto dietat,az nagyon jo es ne add fel,legy turelmes,mozogjal es sikerulni fog!Kitartas!!!
2011. febr. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Fiuk-lányok ,nincs vészüzem módja a szervezetnek,meg tartalék módja sem . Ha a szükségesnél kevesebb kalóriát eszünk,akkor fogyunk.

Ha pont eleget,akkor stagnálunk.

Ha meg többet mint kéne,akkor hízunk.

2011. febr. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 bix ***** válasza:

ma 10:20


ez teljesen így van. több vagy intenzívebb mozgást kéne végezni, az extrém alacsony kalóriás étkezéseket nem javasolnám

2011. febr. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!