Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ismerősöm fő témája a...

Az ismerősöm fő témája a bepisilés - kezd zavaró lenni és kicsit ijesztő - mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ha átjön, kivétel nélkül, minden alkalommal lök félre, hogy bepisil, álljak arrébb.

Ha az utcán vagyunk vagy elmegyünk valahová, mindig pisilnie kell.

Beszélgetésnél mindig szóba kerül, hogy aminap nagyon kellett pisilnie és elmeséli részletesen.

Egyszer elmeséltem neki, hogy bepisiltem általánosban, utána hetekig faggatott ezzel kapcsolatban.


Egyszer régebben megemlítettem, hogy eléggé rá van állva erre a pisi témára, nagyon rosszul esett neki, aznap végig hallgatag volt és rosszkedvű utána nagyon tartózkodó volt velem... Végül elmúlt nála, de most újra elkezdett előjönni és felfokozódni.


Nagyon aranyos, kedves, csak ez az állandó pisilés már zavaró, idegesítő, emellett már ijesztő amikor már részletesen kérdezget egy ilyen balesetről és minden válaszra csak még több kérdést szül nála.


Az ismerősöm lány én lány vagyok, tehát arról sincs szó hogy egy idősebb papóka élvzkedik.


Nagyon félek megint leülni vele erről beszélni, mert múltkor is rosszul reagált. Ötletek, jó tanácsok?



2014. okt. 4. 01:14
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Mikor talalkozol vele kerdezd meg töle:szia,es ma hanyszor pisiltel mar be?Ha szerencsed van elszegyeli magat,es nem mondja többet.
2014. okt. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ajjaj, ezek után nem csodálkoznék, ha kedvelné a pisi szexet....
2014. okt. 4. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ja-ja. Nem csak az öreg papókák élvezik ám az ilyesmit!

Simán lehet hogy rá van gerjedve a témára és ilyen irányú perverziója van, ezért beszél folyton erről. Nekem is van olyan lány ismerősöm, aki mindig elmeséli, hogy mennyire szereti tartogatni, meg ilyesmik...

2014. okt. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 erogeen ***** válasza:
Én szívesen dumálnék és élvezkednék vele. Én is szoktam tartogatni és ennek néha baleset a vége.
2019. ápr. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!