Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek meddig és miért...

Szerintetek meddig és miért "normális" dolog hazudni?

Figyelt kérdés

A kérdést egy volt barátnőm inspirálta, most vesztünk össze és nagyon kiakasztott mindenkit!

Hetekig azt hazudta, hogy együtt van egy sráccal, hogy egy másikat lekoptasson - meg is beszélte egy haverjával, eljátszották, hogy együtt vannak, aztán a haver tényleg belezúgott, és miután "szakítottak", kitálalt.

Lezárt ügy. De a mostani...

Csinált egy kamu facebook-profilt, és zaklatta magát! Pedig nem forever-alone a csaj, de néha (aztán egyre gyakrabban) posztolt valami sértőt róla, aztán kiírt magáról valami undorítót, és azt mondta mindenkinek, hogy feltörték a fiókját, gyalázkodó üzeneteket nyomtatott magának, majd berakta a postaládájukba és "kiborulva" jött, hogy már megint kapott... A végén még egy utáló honlapot is létrehozott magáról.

Úgy bukott le, hogy a levelei ellentmondásba keveredtek egymással. Mikor megkérdeztük, miért csinálta, azt mondta, hogy "mert unatkoztam".

Nem is tudom, sírjak-e vagy nevessek, két hónapja az összes (volt) barátja mást se csinált, csak a zaklató után nyomozott. Biztos baromi jól szórakozott közben.

Ja, és 18 évesek vagyunk, mert még ha az oviban kamuznak ilyeneket, azt mondom, oké, de ez...


2014. aug. 8. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam kb. fél percig normális, míg végül a mosolyomból kiderül, hogy füllentettem. Az exed már inkább pszichopata.
2014. aug. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kicsit beteg a csaj... Azt akarja, hogy mindenki vele foglalkozzon. Szerintem felejtsétek el, nem ez volt az első, és valszeg nem is az utolsó. Mindenkinek jár egy második esély de ő már azt is eljátszotta.
2014. aug. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én munkahelyen sokat hazudtam már az oda kerülésemkor is, csak azért hogy ne legyen károm.

22F

2014. aug. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Utolsó milyen károd lenne, ha megmondanád az igazat? (csak kíváncsiságból, mert eddig csak egy munkahelyem volt és ott szerencsére minden jól ment).

Persze, füllenteni mindenki szokott, de az néha nem is tudatos.

2014. aug. 9. 22:40
 5/5 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

Pl ha magamra vállaltam volna egy figyelmetlenségből adódó problémát, akkor lehet a fizetésemből lett volna levonva.

2014. aug. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!