Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan éltétek meg, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éltétek meg, ha valaki teljesen megszakította veletek a kapcsolatot, magyarázat nélkül?

Figyelt kérdés
párkapcsolat, baráti kapcsolat, rokon, szülő

2014. aug. 9. 16:35
1 2
 1/12 Kerida ***** válasza:
74%
Életem java arról szólt, hogy nem volt különösebb kapcsolatom senkivel... szóval túléltem könnyedén.
2014. aug. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
táncoltam az asztalon
2014. aug. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

velem az egyik barátom megcsinálta azt, hogy minden előjel nélkül eltűnt 1 hónapra, és ezalatt sehogysem tudtam őt elérni... így adta tudtomra, hogy már nem vagyunk együtt


hát, elég nehezen viseltem, nem tudtam hogy mi a fene lehet vele, hol van, nagyon sokat sírtam, de jobb, hogy így történt, mert lehet hogy én magamtól sosem tudtam volna szakítani vele, de azóta már egy olyan fiúval vagyok együtt, aki tényleg törődik velem és szeret

2014. aug. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Miért nem deríted ki hogy miért tette és akkor valahogy azon lenni hogy jobb legyen :)
2014. aug. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Talán ilyen nem volt, hogy magyarázat nélkül. Facebookon egy régebbi ismerősöm megosztása alatt kifejeztem, hogy más a véleményem a dolgokról, mint az övé. Neki kb. annyi volt a válasza, hogy akkor "el lehet menni máshova" (ami azért ilyen haveri-baráti kapcsolatnál kicsit erős), nem is érdekelte, miért gondolkodom másképp. Aztán szó nélkül eltűrte, hogy a számomra vadidegen ismerősei viccet csináljanak belőlem, még odaírta, hogy amit én csinálok, az aztán az igazi offolás. A véleményem, álláspontom nem érdekelte. Privát üzenetben kértem, beszéljük ezt meg. Ő annyit válaszolt, ő elmondta, amit akart (de hogy én elmondhassam, az nem volt túl fontos) és tiltott. Egészségére. Nagyon nem bántam a dolgot, mert éreztem régóta, nem csíp engem az az illető nagyon.


Magyarázat nélküli kapcsolatmegszakításra nem emlékszem.

2014. aug. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én nem élem meg, öngyilkos leszek:)
2014. aug. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
leugrasz? vagy akasztod magad?
2014. aug. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát amikor az a csaj csinálta meg ezt velem,akivel azt hittem minden jó lesz,és együtt leszünk,és kezdtem egyre jobban megszeretni,na azt az érzést le sem tudom írni szavakkal.Kegyetlen.És így jobban belegondolva lehet,hogy ő lehetett volna az egyetlen nő aki vonzódik hozzám,és jól kijövünk,hát így utólag még sokkal rosszabbul esik...
2014. aug. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nehezen viseltem és akkor nem is értettem....majd jóval később, mikor már nem voltam dühös és sértett akkor értettem meg miért tette, és bár fájt, de elfogadtam :)
2014. aug. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
És miért tette? Én nem értem, hogy egy emberbe, hogy nem szorul ennyi becsület, hogy szól, ha akar lépni. Senki nem kényszerítette maradásra, nyitva volt az ajtó, szabadon távozhatott volna becsülettel is ... és akkor a szememben legalább megmarad embernek.
2014. aug. 9. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!