Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyvezessem le a hirtelen...

Hogyvezessem le a hirtelen feltörő idegességem?

Figyelt kérdés
Teszemfel már 50edszerre probálok meg valamit de nemsikerül és olyan ideges leszek hogy valamit széttörök az ziher de sajnos ezt utánna megbánom. Jólenne ezt elkerülni de a számolgatás meg hasonlo ideglevezetők nemtünnek tul hatásosnak.

2014. okt. 6. 21:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen gyakran van ez.Ha gyakran akkor azt javaslom amit nekem csináltak.Régen én is ilyen törős voltam.Aztán szüleim úgy oldották meg, ,hogy behoztak egy vasállványt, lerögzítették, ráakasztottak egy boxzsákot és "Fiam..ha ideges vagy ezt üsd".Nekem bevált, utána nem törtem össze semmit.

Ha nem olyan gyakran ,akkor tarts a közelben egy párnát vagy valami puha tárgyat amit megüthetsz

2014. okt. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!