Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Depresszió fakadhat abból,...

Depresszió fakadhat abból, hogy nem tudok mindenkit irányítani?

Figyelt kérdés

Inkább azon szoktam el szomorodni, hogy tudom hogy milyen ordenálé hangot kell megüssek ahhoz hogy a másik személy tudja hol a helye, és alázatos legyen velem szemben.

Embertelen. El kell mondjam, mind ezek tetejében, észre sem veszi, hogy milyen goromba mód beszélek vele.


De roppant el szomorít, hogy ilyen beteg hangnemet kell megüssek, arról nem is beszélve, hogy elképesztően bánt ha valaki morog, képzelhetitek. Nem győzök figyelni, mikor szeretne belém kötni.


2014. okt. 8. 06:35
 1/3 A kérdező kommentje:

UI: Amennyiben nem teszem, úgy érzem hogy "sérülök", "sebeződök". Néha nagyon nagyot tud "ütni".

Belül nagyon érzékeny vagyok, ezért is szoktam el rejteni az érzelmeimet, nagyon sok bunkó ember meg szerintem erre játszik, hogy kikészítsen. Képtelen vagyok nem felvenni, azt sem ahogy egymással veszekednek az emberek. Egymással ordítoznak, s közben nekem esik rosszul.

Azt sem tudom, hogyan védekezzek előlük. "Pofázgatnak", minden "baromságról" hetet havat össze hordanak, és a vége pedig egy erőltetett nevetés. Nekem tűnik csak irritálónak? Igazából akkor jön a megdöbbenés, mikor rá jövök, hogy ők nem csupán csúnyán beszélnek, de ezt még "menőnek" is tartják. A 71 éves idős asszony is. .....

2014. okt. 8. 06:52
 2/3 anonim ***** válasza:
És ott bent, az intézetben nem adnak erre semmi gyógyszert? Botrány! Szólj a főorvos úrnak, intézkedni fog! Csak üss meg kemény hangot, hogy tudja hol a helye, és alázatos legyen veled szemben.
2014. okt. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom nem minden ember érdemli meg. "Nem szeretem ha bunkók velem az emberek". Mondjuk ezzel az idézettel teljesen egyet értek. Éppen ezért döntöttem így én is. Elfogadtatom az emberekkel, hogy beszélni kifejezni saját magunkat kulturáltan is lehet. aki pedig nem él ezzel az alap dologgal, vessen magára.
2014. okt. 8. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!