Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan változtassam meg...

Hogyan változtassam meg önmagam legbelül?

Figyelt kérdés

Nincs nőm, egy volt csak de annak is vége lett.

Egyébként 23/F vagyok.

Elmondható továbbá még, hogy nagyon rossznak érzem az életemet főleg a magány miatt.

Egy kicsit depressziós is vagyok emiatt.

Sokat olvastam a vonzás törvényéről, a könyvet is és a filmet is olvastam/láttam.

Az életem valahogy mintha ellenne átkozva.

Ezért én nem a szüleimet nem másokat és nem is a körülöttem lévő életet okolom.

Tudom, hogy önmagamban van a hiba a gondolkodásomban az érzéseimben. Gondolom ezt a vonzás törvényéből is olvasva továbbá az atomfizikában lévő események is ezt bizonyítják, hogy az érzések gondolatok hatalmas hatással vannak a körülöttünk lévő világba ezért hiszek benne.


Belül valahogy nem vagyok felszabadult, görcsös vagyok már vagy 10 éve. Egyszerűen mikor az ágyon fekszek is érzem hogy feszült vagyok nem tudom elengedni magam és fellélegezni.

Tudom, hogy ha az életben sikeresebb lennél és nem is unatkoznák ennyit és sőt lenne csajom is akkor nagyon lendítene ez a dolgon..

Csak hát tudom hogy ahhoz hogy ezek megtörténjenek legbelül kell változnom mert tudom, hogy a világból 10% az amit látok és 90% az ami belül van.


Na jó elég a hablatyából aki tudja miről van szó az ennyiből is veszi a lapot, hogy mit papolok.


Az itt a kérdés, hogy hogyan változtassam meg önmagam belső gondolkodását, hogy vonzzam a boldogságot/sikereket.

Van, hogy felkelek reggel és eldöntöm ez ma egy jó nap lesz és boldog leszek, fél napig úgy is van minden happy aztán a nap másik felébe jön egy olyan érzés, hogy becsaptam önmagamat mert csak magamra erőltettem az egészet és aztán meg már szr a további napom.


Tudom hogy minden csak a saját gondolkodásomon múlik, hogy attól fog másképp kinézni és hozzámállni a világ sikeresség és boldogság megnyilvánulásában na de hogy változtassak magamon?


Hogyan mondjam meg az agyamnak, hogy másképp ként kellene gondolkozni, valahogy pozitívan felszabadultan?

Amíg rajtam van ez a nyomás ez a feszültség amit igaán nem is tudok mitől van úgy érzem bárhová nézek bezárt ajtók vesznek körül amin így nem tud bejutni a boldogság és esetleg a nők.

Nagyon rég éreztem már azt a felszabadító érzést hogy nagyon laza vagyok és nagyon boldog, talán itt ott akkor amikor veszek egy nagyobb értékes dolgot de azok csak pillanatnyi örömök, talán nem is annyira felszabadító dolgok csak annak látszanak.

Olyan jó 10 éve feszült vagyok nem tudom elengedni magam és igazán ÉLNI.

Baráti társaságomban is én vagyok a kicsit különc.. csendes visszahúzódó típus. Nem én vagyok az aki szórakoztatja a társaságot pedig tudom hogy tudnám SOKKAL jobban is mint bárki más mert tudom, hogy megvan bennem az a képesség csak most egy 3 méteres vastag páncél ajtóval van bezárva egy széfbe amit nem tudok kinyitni.


Hogyan lehetnék felszabadult és boldog, ha az élet mindig akadályokat tesz elém amit le kell küzdenem? Így olyan érzést ad, hogy jó leküzdöttem az egyiket boldog vagyok de tudom jön a másik akadály egészen sorba míg meg nem halok és így emiatt megint csak feszült vagyok.

Nem tudom nevetve kiröhögve könnyedén venni az életet.

Félek hogy ez a merevség feszültség görcsösség hosszútávon megnyilvánul esetleg egy betegségben is egy rákban pl.


Valahogy úgy érzem, hogy a világot megtudnám váltani, hogy 1000x több tudnék lenni aki vagyok, az emberek milliói feltudnának rám nézni csak ez az egész mintha belenne zárva egy palackba és pont fordítva jövök ki belőle. (mármint nem a palackból hanem nem h felnéznek de lenéznek rám)


Bármilyen hasznos tanács segítség jöhet! Akár egy nagyon hasznos könyvet is elfogadnák ami pont az én problémámra jól jönne. Esetleg egy film is jöhet.

Bármi amitől azt a hatalmas széfet valahogy trükkös módon kitudnám nyitni, vagy egy hatalmas nagy lyukat ba....ni az oldalára..


2014. márc. 8. 23:22
 1/1 Nagilum válasza:

Átérzem, én is így voltam 17-18 évesen...

Amit nagyon ajánlok elolvasni, nekem is sokat segített:

[link]

Ennek van honlapja is: [link]


Aztán, ami szintén nagy segítség volt, bár kicsit fiatalabbaknak írták, de szerintem bárkinek nagyon hasznos lehet, ha elgondolkodik rajta:

[link]

Ez egy srác naplója, elég tanulságos.


A Spielhóznit meg nemcsak most érdemes olvasgatni, hanem ha összejött a csajozás, azután is, sőt házasságkötés után is. :) Van egy-két dolog, amivel nem muszáj egyet érteni, de azért 90%-ban nagyon jó tanácsok.


Hajrá!

2014. márc. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!