Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mennek az emberek ilyen...

Miért mennek az emberek ilyen lassan?!

Figyelt kérdés
engem nagyon fel tudnak idegesíteni a forgalmasabb helyeken lassan battyogó szerencsétlenek. akadályozzák a tempóm, útban vannak, nem lehet tőlük elférni, kerülgetni kell őket. ha meg véletlen hozzájuk érek a manőver közben, fel vannak háborodva. ők ennyire ráérnek? miért nem képesek normális tempóban gyalogolni? ha az autóknál van minimális haladási sebesség, hogy a lassú járművek ne akadályozzák a forgalmat, akkor az embereknél miért nincs ilyesmi?

2014. okt. 12. 15:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
72%
Miért kell mindig mindenhova sietni?
2014. okt. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
63%
Én egyetértek veled kérdező, engem is zavar ez, főleg azok akik bandában mennek az utcán csigalassan, úgy hogy az egész járdát lefoglalják nem lehet elférni se mellettük.
2014. okt. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
80%
Olyan nehéz kikerülni egy embert? :-)))) Gondolom sétálnak, vgy fáj a lábuk, vgy nehéz cipelni a testüket, stb.
2014. okt. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
79%
Én egyszerűen nem tudok lassan sétálni már próbáltam ,de nem megy tehát engem is zavar a lassú gyalogos mondjuk én az átlagnál is gyorsabban megyek
2014. okt. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
81%
Az ő dolguk hogy milyen tempóban haladnak.
2014. okt. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
55%
Én is utálom. Főleg azt szeretem, amikor az öreg nénik egyik kezükben egy kéttonnás szatyrot tartanak ki olyan messzire amennyire tudnak, a másik kezükben egy háromtonnás szatyrot, és tökegyedül elfoglalják az egész járdát. Én amikor azt látom hogy valaki gyorsabban sétál mögöttem vagy jön egy biciklis, lehúzódom a francba mert nem akarom akadálnyozni a gyorsabbakat. Pedig én se megyek túl lassan.
2014. okt. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

azért 'kell' sietni, mert nem akarom a fél napomat tömegközlekedéssel meg sétálgatással tölteni, vannak fontosabb dolgaim is. (természetesen nem arról beszélek, amikor valaki mondjuk egy szép füves részen sétálgat, azért, mert az kellemes, hanem amikor mondjuk a legforgalmasabb aluljáróban nem képes rendesen haladni és ezzel akadályozza a többieket.)


és igen, néha nehéz kikerülni őket, mert sokan vannak, általában nagy helyet foglalnak el és amikor mögéjük kerülök, szeretnek hirtelen irányt váltani, hogy nekem ütközzenek. nem szeretek szlalomozni, azért, mert egyesek lomhák és nehéz cipelni a testüket. ha nehéz a testük, ne menjenek utcára. ha dagadtak, fogyjanak le, de ne akadályozzák a többi normális embert.

2014. okt. 12. 15:27
 8/25 anonim ***** válasza:
61%

Rám például még régebbről ragadt rám, hogy lassan sétálgatok. Szívbeteg vagyok, és még a műtéteim előtt nagyon rosszul voltam, két méter után úgy éreztem magam, mint más egy maratoni táv lefutása után. Így egyértelmű, hogy nem sprinteltem sehova...

De nyilván nem szoktam mások elé "kiugrani", hogy akadályozzam őket a normális/gyors (kinek mi) haladásban. Egyébként tényleg, ahhoz kinek mi köze, hogy mennyire érek/érünk rá, mi "lassúak"? Én inkább elindulok 1 órával korábban, de szeretek kényelmesen, lassan haladni, figyelni a körülöttem zajló eseményeket, nem minden elől elrohanni.

2014. okt. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
61%

Akinek nem sürgős, az minek rohanjon. Nem rohanhat mindenki azért, mert neked rohannod kell. Mindenkinek más a normális tempó. Nem lehet mindenki olyan, mint te.

Egyébként meg autóknál sincs kötelező minimum haladási sebesség, csak igen kevés úton.

2014. okt. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
27%
Az autósoknak is az ő dolguk, hogy mennyivel mennek, ha 15 el akkor annyival nem?... Nem tudom ti hol éltek, de itt nálunk sokszor nem lehet kikerülni olyan egyszerűen az embereket, és rohadt idegesítő mikor valaki olyan lassan megy, hogy csoda ha nem alszik el...
2014. okt. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!