Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mennek az emberek ilyen...

Miért mennek az emberek ilyen lassan?!

Figyelt kérdés
engem nagyon fel tudnak idegesíteni a forgalmasabb helyeken lassan battyogó szerencsétlenek. akadályozzák a tempóm, útban vannak, nem lehet tőlük elférni, kerülgetni kell őket. ha meg véletlen hozzájuk érek a manőver közben, fel vannak háborodva. ők ennyire ráérnek? miért nem képesek normális tempóban gyalogolni? ha az autóknál van minimális haladási sebesség, hogy a lassú járművek ne akadályozzák a forgalmat, akkor az embereknél miért nincs ilyesmi?

2014. okt. 12. 15:05
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
42%
Úrinő, úriember nem rohan! Alapszabály!
2014. okt. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Tipp a gyorsan közlekedőknek:

- sz@rjátok le a lassan közlekedőket

- ha mégsem sikerül, akkor meg ne érdekeljen titeket

- ha mögé kerülsz és nem tudsz előzni (mert szemből jönnek, tisztára mint a fúutakon autóval) húzódj szélárnyékba, majd amikor tudsz, előzz!

- ha nagyon sietsz, van szád, amit itt írásban jártattok...:P "Bocsánat!", "totyogi" hátrales a bociszemével, meglát, észreveszi, hogy sietsz és voilá, arrébb áll. Nem biztos, hogy tudatosan, hanem mikor hátrafordul, a testével is fordulnia kell.


egy gyalogos Fittipaldi

2014. okt. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

ja, a gyalogos etikettből lemaradt a foghegyről odavetett "köszönöm!". Soha többé nem látjátok egymást. Probléma megoldva.


egy gyalogos Fittipaldi

2014. okt. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

és még annyit, hogy jöttök itt a liberális "jogom van" szöveggel. Persze. A legfőbb joga mindenkinek ahhoz van, hogy hülye legyen. Sokan éltek is vele.


egy gyalogos Fittipaldi

2014. okt. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

a mozgólépcsőshöz annyit fűznék hozzá, hogy rettegek a mozgólépcsőn és van, hogy muszáj használni. És miután rajta vagyok nem bírok megmozdulni rajta, szóval olykor útban maradok. Izé... jogom van félni :D


Én egyébként nem érzem át a problémát. Ha valaki lassabban megy előttem, kikerülöm. Sose éreztem még, hogy szörnyű dolog lenne, hogy épp akkor vált pirosra a lámpa, mikor a zebrához érek.

Valahogy tökéletesen hidegen hagy, hogy 45 perc alatt érek-e haza vagy 50. Tök rossz lehet ilyen stresszben élnetek.

2014. okt. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!