Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Néhányan miért nem köszönik...

Néhányan miért nem köszönik meg a választ, segítséget?

Figyelt kérdés
Van olyan, hogy egy válaszom után privátot kapok, további kérdésekkel. Azonban vannak, akik elfelejtik megköszöni a választ. És nem vélemény különbségekről van szó, mert kézzel fogható, konkrét dolgokban kér például segítséget. Ezt tesz az anonimitás? Vagy a való életben is ilyenek ezek az emberek?
2014. okt. 20. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Nem tudom ki hogy van ezzel, én addig nem köszönöm meg, amíg még várok választ. Valamiért ez egy ilyen kialakult etikett itt az oldalon, hogy "köszönöm a válaszokat", az azt jeleni, hogy kielégítő volt és nem vár több választ. Ha még várok, azt írom, hogy "köszönöm az eddigieket, várok még ilyen jókat", de ez ritkább. Sokszor szerintem tényleg arról van szó, hogy még vár a kérdező, szerintem az is hülyeség, hogy minden egyes válasz után folyton köszönömöt szajkózzon.
2014. okt. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én azon vagyok meglepődve, ha megköszönik konkrét ügyben ... tehát olyasmiben amire csak egy válasz létezik (sarkítva 4*5= ?) ... ritka a megköszönés


általános kérdéseknél - amiről akármennyit lehet filozofálgatni - nem igazán hiányzik a megköszönés, legfeljebb kicsit bosszantó, hogy 20 választ sem reagál le a kérdező

2014. okt. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A privát levelezésben folytatott köszönömről és annak hiányáról beszélek, amikor veszem a fáradtságot, akár több levélben fejtem ki a választ a záporozó kérdésekre.
2014. okt. 20. 16:49
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 én ezért nem privizek
2014. okt. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!