Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy szociopata lehet Istentől...

Egy szociopata lehet Istentől való?

Figyelt kérdés
Hívõ lány vagyok. Beleszerettem egy szociopata fiúba. Létezik olyan, hogy nekem van dolgom van vele (hittel, szeretettel mellette állni), vagy Isten nem akarná hogy belemenjek egy olyan ismertségbe, barátságba, kapcsolatba amirõl elõre tudom hogy szenvednék, bármennyire is elkötelezem magam? Csak olyanok válaszát várom, akik komoly, tapasztalt hívõk, olvasták a Bibliát.

2014. okt. 26. 13:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem kell Istent mindenbe belekeverni.
2014. okt. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
kérlek, fejtsd ki a válaszod.
2014. okt. 26. 13:50
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

Ez nem Biblai kérdés. A naív kislány belezúg a kihaénnem, bunkó rosszfiúba, majd megidealizálja, hogy az ő dolga őt jobb emberré tenni. Ez nem így működik, az embereket nem lehet csak úgy megváltoztatni, egy antiszociális meg pont pofán fog röhögni a hiteddel, meg az isteneddel együtt. Ha jót akarsz magadnak felejtsd el őt, és keress egy rendes hívő fiút, aki megérdemel téged.


Apropó ha vallási kérdést teszel fel, azt a "kultúra közösség" részben érdemes, mert azt olvassa sok olyan személy aki jártas a teológiában.

2014. okt. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

A nem hívők nem tudna hasznos tanácsot adni? Akiknek kisebb a Biblia ismeretük, de nagyobb az élettapasztalatuk.

Párkapcsolatot szeretnél vagy irgalmas szamaritániánus kívánsz lenni? A kettő ugyanis összeférhetetlen. Miből gondolod, hogy szociopata? Erősnek érzem ezt a szót, hacsak nem a javítóintézetben ismerted meg. És még egy gondolat, a valakit támogatni, mellette állni nem egyenlő a függőséggel. Előbb élj, szerezz tapasztalatokat arról, ami mellett el kívánsz köteleződni, és csak azután köteleződj el, legalább azt tudni fogod, mire számíthatsz.

2014. okt. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
*szamaritánus
2014. okt. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Olvasd el ezt:

[link]

Jobb esetben rájössz,hogy nem az.

Rosszabb esetben,pedig hagyd a fenébe,csak kihasználna.Ne várj semmilyen "Isteni kegyelemre",mert te jönnél ki rosszul. Ezen csak komoly pszichiáter/pszichológus kezeléssel lehet(NE) javítani,ha egyáltalán lehet...

2014. okt. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azzal, hogy az-e vagy nem, ne foglalkozzatok, nem az volt a kérdés. Biztos forrásból és elegendõ ismertségbõl tudom hogy az. Biztos vagyok benne.
2014. okt. 26. 14:15
 8/12 anonim ***** válasza:

Én visszafordítható pszichopata jellem vagyok.

Engem nem akarsz jobbá tenni?

2014. okt. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha az,akkor hagyd békén. Nem egy csöpögős romantikus regényben élsz,nem fog megjavulni miattad,csak tönkretesz.
2014. okt. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Milyen végzettséged van, hogy valakiről megállapíts egy személyiségzavart? Vagy csak ennyire divat lett ezekkel a szavakkal dobálózni?
2014. okt. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!