Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kezdjek azzal a helyzettel...

Mit kezdjek azzal a helyzettel, hogy rájöttem, hogy lopott tőlem?

Figyelt kérdés

Cserediák-programon vettem részt, és egy spanyol (15 éves, mint én) lány nálunk aludt egy hétig.

Egyik este meg volt még a nyakláncom, kikészítettem az asztalra, hogy másnap azt veszem fel. (nagyobb darabról van szó, szóval az nem tűnik el csak úgy)

Másnap viszont már nem volt ott, amikor felakartam venni.

Akkor tűnt el valószínű, amikor lementem a földszintre este, lefekvés előtt mondjuk egy 10 percre, gondolom addig bement a szobába és egyszerűen elvitte onnan.

Már mindenütt megnéztem, anyummal együtt. Eltűnt. Más nem volt otthon rajta és a szüleimen kívül.

Most az oké, hogy elvitte, egy bizsu nyakláncról van szó, nem is volt drága. (mondjuk én imádtam)

Hanem, az hogy így hogy megyek jövőre hozzájuk? Anyumék tuti nem engednek el hozzájuk.

Kiderülni meg nem fog, mert nem fogja bevallani. Meggyanúsítani sem fogom, mert csak rosszul jövök ki belőle, úgyse vallja be, hogy ő vitte el.

Mellesleg mi nagyon jófejek voltunk vele, én is segítettem neki mindenben, jó kajákat adtunk, sosem unatkozott stb. Nem hinném, hogy ezt érdemelném.



2014. okt. 26. 14:10
1 2
 11/11 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Végül hogy döntöttél?

2015. dec. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!