Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek hogy, a nők férfiké...

Mit tegyek hogy, a nők férfiként tekintsenek rám?

Figyelt kérdés
2014. okt. 26. 16:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
De igy minden nő a világon vagy csak azok akik kézközelben vannak?
2014. okt. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
45%
Érzelmesség, előzékenység, udvariasság, önzetlenség, humor, tájékozottság. Ezek manapság kihalófélben vannak a pasikból, illetve elvétve lehet csak megtalálni.
2014. okt. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
93%
Viselkedj férfiként.
2014. okt. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
68%

Mit tegyek, hogy a nők férfiként tekintsenek rám?


Alapvető követelmény, hogy a vesszőt a helyére kell tenni.

2014. okt. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

"Érzelmesség, előzékenység, udvariasság, önzetlenség, humor, tájékozottság. Ezek manapság kihalófélben vannak a pasikból, illetve elvétve lehet csak megtalálni."


Lehet, de ettől nem fognak rá férfiként tekinteni. Továbbá ezek az erények azért vannak kihalóban, mert a nők részéről nincs rájuk igény.

2014. okt. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
5 Dehogy nem fognak férfiként tekinteni rájuk, hiszen mellettük nőnek érezheti magát egy nő:)
2014. okt. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Drága hölgyem, én ilyen vagyok, szó-szerint a hajamra kenhetem ezeket a tulajdonságaimat. Hiába vagyok, kedves, udvarias, előzékeny, intelligens, művelt amint megjelenik a nagypofájú menőcsávó az én bulimnak lőttek. A nők egyből pártolnak át hozzá. Idősebb 40 feletti hölgyeknél valóban előny ez a stílus, a barátaim Granny Hunter-nek csúfolnak, mert az összes idősebb hölgyet elkápráztatom a személyiségemmel, de fiatal nőknél ez inkább hátrány mint előny. Az ő szemükben ez lúzerség!
2014. okt. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Marhaság. Én is azt hittem, hogy a nagymenőket szeretem, aztán amikor először volt dolgom kedves, udvarias kicsit visszahúzódóbb, gondoskodó, féltő fazonnal, rájöttem, hogy ő az igazi. Vagyis volt.

Azóta a fejemet is elfordítom az ilyen menőmanóktól.

2014. okt. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
24%

*én ilyen vagyok, szó-szerint a hajamra kenhetem ezeket a tulajdonságaimat. Hiába vagyok, kedves, udvarias, előzékeny, intelligens, művelt amint megjelenik a nagypofájú menőcsávó az én bulimnak lőttek.


Ez kamu.

2014. okt. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Granny Hunternél nincs jobb. Egyszerre főzi meg az anyukát és a nagymamát is a lány mellett.
2014. okt. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!