Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek hogy, a nők férfiké...

Mit tegyek hogy, a nők férfiként tekintsenek rám?

Figyelt kérdés
2014. okt. 26. 16:42
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

panaszkodni azt szoktak az tény, de attól még az ösztöneik odahúzzák őket

nem a bunkóság miatt vonzó egy férfi, hanem mert benne vannak más alfahím tulajdonságok is, amik ösztönösen imponálnak a csajnak

ami a nőket megfogja: határozottság, céltudatosság, higgadtság, ki tudsz állni a saját igazad mellett

azért valljuk be ezekhez a tulajdonságokhoz elég ritkán párosul még a kedves, önzetlen, érzelmes jelző :D

szóval a nők nem a bunkót keresik, hanem a legerősebb, legegészségesebb hímet, mert bele van kódolva az ösztönökbe, hogy utódnemzés és családalapítás céljából az a legjobb

csak az embernek az ösztönök mellett van tudatos gondolkodása is, amivel most többen fogják ideírni, hogy ez hülyeség :D

2014. okt. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

hm igazad van, csak szerintem abban nem, hogy ritkán párosul mellé a kedvesség.

azért messze állunk attól, hogy az összes férfi vagy bunkó vagy egy szerencsétlen lenne.

2014. okt. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

igen, elég szarul fogalmaztam :D

nem elsősorban a kedvességre gondoltam, hanem pl. itt van az önzetlenség és az, hogy ki tudsz állni magadért, a kettőt nagyon ritkán látni egy személynél, bár lehet csak én nem találkoztam még ilyennel

aki jószívű és tényleg önzetlenül segít másokon azt általában jól hülyére is lehet venni és meg lehet vele etetni bármit...

de mégegyszer hangsúlyozom, lehet csak én ismerek ilyeneket

2014. okt. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

nem, az önzetlenség valóban nagyon ritka tulajdonság, mert nehéz megtalálni az egészséges egyensúlyt.

de még olyat nem hallottam, hogy valaki elvárásként önzetlenséget említett volna. ezt inkább a szüleitől várhatja el az ember.

szerintem egy nő erős, de ugyanakkor kedves, nem agresszív férfit akar. nyilván nem a legkönnyebb feladvány, de nőként sem könnyű az életben egyrészt érvényesülni, és egyidejűleg nőiesen gyengébbnek (vagy hogy mondjam) és gyengédnek maradni, stb.

2014. okt. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

hát nem egyszerű a nőknek ezt én is beismerem férfiként

meg nálatok igazából sokkal többet jelent az első megjelenés meg a kinézet

szerintem ha egy átlagos srác olyan belső tulajdonságokkal rendelkezik, akkor szinte az összes nőt leveheti a lábáról, míg a nőknél nem ilyen egyszerű a dolog szerintem :D

2014. okt. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

hát ezzel egyetértek :D

a legátlagosabb férfinak is bőven vannak hajmeresztő elvárásai.

2014. okt. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!