Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek hogy, a nők férfiké...

Mit tegyek hogy, a nők férfiként tekintsenek rám?

Figyelt kérdés
2014. okt. 26. 16:42
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Miért lenne kamu?! Ez az igazság. Ami a belső tulajdonságaimat illeti egyedül a kedvesség megkérdőjelezhető, mert mostanában nagyon magányos vagyok, és ez rányomja egy kicsit a bélyegét a kapcsolataimra.

Amúgy egyetemi közösségben az a srác az etalon aki minél feltűnőbben veri a mellét a semmire, minél fennhéjázóbb, minél bunkóbb. Egyik csoporttársam gyerekes, és kifejezetten primitív tud lenni, továbbá fogalma sincs az illemről, olyan mint egy nagy óvodás. A nők megvesznek érte! Ráadásul az értelmes nők! Másik példa, a karunkra sok olyan illető jár aki már több, mint dupla ideje járja a képzést, mint kellene. A lányok a lábaik előtt hevernek, mert, hogy húú mennyi embert ismer, meg milyen kapcsolatai vannak. Basszus, ennyi idő alatt tanulás nélkül én is ismerném az egész egyetemet (így csak a felét).

2014. okt. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

"Granny Hunternél nincs jobb. Egyszerre főzi meg az anyukát és a nagymamát is a lány mellett."


Az anyuka, meg a nagyi megfőzése nem gond. A lány viszont tojik a fejemre... :-D

2014. okt. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

lehet, sőt kell is velük kedves lenni, de tudni kell hol a határ

a legtöbben ott cseszik el, hogy nagyon körbeugrálják a lányt

előzékeny, udvarias, lesi minden kívánságát, aztán hirtelen bekerül a barátzónába ahonnan már szinte lehetetlen kikerülni

te ne az a srác legyél, akinek panaszkodik meg siránkozik és ami fontosabb, te se csináld ezt előtte

2014. okt. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Rossz lánynál próbálkozol.

A csajok is csak addig szeretik az ilyen nagy arcokat, míg kellőképpen meg nem bántják őket. Eljön a te időd is, ez tuti!

2014. okt. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

"Eljön a te időd is, ez tuti!"


Ebben egyre kevésbé hiszek sajnos. Továbbá rendes lányoknál szoktam próbálkozni, nem plázacicáknál.

2014. okt. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Udvariasság! Hidd el ,nagyot tud dobbantani a női szíveken. Legalábbis az enyémen.

Nemrég találkozram egy férfival, aki "csak" udvarias volt és úgy beleestem, pedig nem is az esetem, ő meg még csak nem is kezdeményezett....

2014. okt. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
46%

Bunkó és elérhetetlen. Ne koslasson a lány után, illetve ne nyaljon neki. Szerintem ez a győztes recept.

Mondok két esetet, számomra is hihetetlen eredménnyel.

1. Volt egy lány, nagyon tetszett. Ismerkedtünk, de nagyon "rászálltam", és már elege volt belőlem valószínűleg, így az egészből nem lett semmi. Kedves voltam vele, állandóan a kívánságait lestem, mindig érdeklődtem felőle stb. Csupán túlzásba vittem az egészet, és a végére már kirázta tőlem a hideg.

2. Ebben az esetben tudatosan alkalmaztam a "bunkó&elérhetetlen" kombót. Nyár, fesztiválidőszak. Volt egy csaj, akit már egy ideje látásból ismertem, néha még beszéltünk, ha összeszaladt egy-két társaság. Szóval ez a csaj egy zenésztársaságban ült, akiket egyébként ismertem. Jön a lényeg: az egész este alatt nem kedvezményeztem, hogy beszéljek vele. Leültem a mellettük lévő asztalhoz az én társaságommal. Amikor kissé kiürült mindkét asztal, áthívott magához, hogy üljek mellé. Szóba elegyedtünk, aztán újra benépesült az asztal. Velünk szembe egy szerencsétlen srác ült, és elég béna módon beszélt dolgokról. Én néha beoltottam, káromkodtam párszor, meg volt egy-két jó poénom. Ennek az lett az eredménye, hogy a csaj ölelgetni kezdett, hogy nekem milyen igazam van, meg ilyesmi. (félreértések elkerülése végett NEM volt benne alkohol). Elég közel volt aztán hozzám, de nem lett semmi komolyabb, mert szétszéledtünk.

Bár ez egy eléggé kisarkított és gagyi példa, hiszen nem fektettem meg, meg csak egy fesztiválon voltunk, de azt gondolom, hogy ezt a témát kiválóan bemutatja. Nem a velünk szemben ülő amúgy kedves, de szerencsétlen srácot kezdte ölelgetni, dicsérni, hanem az én "bunkó énemet".

Igazából csupán csajozni lehet ezzel a módszerrel, hosszú távú kapcsolat nem valószínű, hogy kialakul.

Viszont! Más módon is lehet ismerkedni, de akkor is nagyon fontos, hogy ne rinyálj, ne sajnáltasd magad. Az jöjjön le az első hetekben a nőnek, hogy te erős, tökéletes, problémáktól mentes férfi vagy (ez természetesen nem így vagy, de ez most mindegy). A nő nézzen fel rád! Módjával legyen meg a kedvesség, apró ajándékok, figyelmességek. Ehhez rutin kell, hogy hol a határ, mennyi elég, mennyi kevés, mennyi sok. Ebből kifolyólag lesznek kudarcok, mert felborulnak az arányok az első tapasztalatlan próbálkozásoknál, teljesen kiiktatódik a józan ész (lásd. én az első esetemben).

Tehát viselkedj férfiként! Légy kedves, de ne tedd magad a nő rabszolgájává, aki nevetséges, magát megalázó módon körbeugrálja a kiválasztottat. Negatív dolgok, sajnáltatás, rinyálás, még véletlenül sem. Ahogy már leírtam egyszer feljebb.

A nők az erős férfira vágynak, mi meg a gyengéd nőre.

2014. okt. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
93%

igen, a nő az erős férfira vágyik, de mondjuk az igényesebbje nem a káromkodó, bunkó verziót részesíti előnyben.

de ettől még az erős férfi kell, aki kihúzza magát, határozott, derűs, meg van magával elégedve, tudja mit akar, merre tart.

de nem viszi túlzásba sem az önimádatot. tehát egy egyensúlyban levő férfi. aki udvarias és kedves. de ettől még erős.


a nem nyerő verzió az udvarias de gyenge férfi, teszetosza, határozatlan, görnyedten jár és fél mindentől.

ezen az udvariasság igazán nem segít, sajnálom.

valami erőt kell pumpálni magába az embernek.

2014. okt. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Igazad van utolsó, de szerintem az ösztönös vonzalom nem igényesség kérdése (sajnos nem, mondom ezt férfiként).

Fentebb írták, hogy az legintelligensebb csajok is odavoltak a legbutább, legbunkóbb pasiért az egyetemen.

Ezek ösztönös dolgok, nem az eszünkkel döntjük el őket.

2014. okt. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

nem tudom, ezt már én is sokszor hallottam férfiaktól, de én nem vettem észre (nőként) hogy nők a bunkó férfiakért lennének oda.

én ezt inkább önámításnak látom bizonyos férfiak részéről, úgy értem, ezzel vigasztalják magukat, hogy ne magukban kelljen keresni a hibát.

sok nőtársamat hallottam már panaszkodni bunkó, szexista férfiak miatt, és senkitől sem hallottam, hogy ezeket a férfiakat részesítenék előnyben.

lehet, hogy csak ezeket az eseteket látod meg a környezetedben, mert erre vannak kihegyezve a receptoraid.

2014. okt. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!