Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, mit tegyek ellene?

Mit csináljak, mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, aki igazából a tanárom volt tavaly, csak nyáron nagyon-nagyon jóba lettünk, tegezem is, és szinteki és neki írom a naplómat. Rengeteget beszélgetünk:)

Nem tudom miért,de mindig, amikor írok neki, és nem azonnal válaszol, akkor úgy érzem, hogy nem is akar velem beszélgetni és hirtelen megutált..ez agyon idegesítő.



2014. okt. 31. 13:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálam is van ilyen, a félelmemből ered. Attól félek, hogy idegesítem a másik felet, hogy már biztos un és csak udvariasságból ír vissza, az önbizalom hiány miatt van. Nem kérdezgetem, folyton, hogy "nem unsz még?", mert az is idegesítő egy idő után, de néha magától elmondja, hogy jó velem beszélni, meg kérdezi mikor jövök megint stb.
2014. nov. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nekem is szokta írni, hogy jó velem beszélni és energiát adok neki, de félek, hogy csak ezért írja, mert nem szeretne megbántani..
2014. nov. 4. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!