Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki mit tenne ha a körülötte...

Ki mit tenne ha a körülötte élők lealacsonyítanák, amikor csak kedvet kapnának hozzá? Az a helyzet, hogy sűrűn vagyok a barátomék házában, főként suliszünetben, azon kívül meg minden hétvégén ott vagyok.

Figyelt kérdés
Mindig van amivel belém tudnak kötni a szülei és nővére pl legtöbbször az van hogy mosok hajat vagy kifestem magam,de nem megyek sehova, csak alap smink szinte semmi és faggatnak h hova készülök meg minek ha nem megyek sehova, szinte azis baj ha fürdök 2x egy nap,mert mondjuk futottam. Ja és akármit veszek vagy csinálok pl új hajat magamnak leutánozza az anyja meg barátom nővére.. hogy kezelnétek ezt a helyzetet?
2014. nov. 2. 00:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát ez ilyen névvel eléggé kamu kérdésnek tűnik. De ha mégis igaz, akkor ne menj oda többet, találkozzatok nálatok.
2014. nov. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
mi ez a kamuz¨˘s dolog? attol hogy nem norm¨˘lis nevet ¨Şrok, lehetek komoly. ez a t¨Śma meg f0“2leg komoly. az a helyzet, hogx bar¨¤tom elv¨˘rja, hogy menj¨šnk oda is, fiatalok vagyunk (20/L 20/F) nem ker¨šlhetem el 0“2ket. a mostani alak¨Şt¨˘sa bar¨˘tom anyuj¨˘nak, hogy 1h¨Žnap mulva lesz¨šnk 2¨Śve eggy¨št a szerelmemmel ¨Śs meg akarjuk lepni egym¨˘st valamivel ¨Śs haza¨˘ll¨Şt az anyja azzal hogy kin¨Śzte mit adjon nekem a p¨˘rom majd.... ez olyan mintha az anyj¨˘val j¨˘rn¨Śk.. h¨˘t basszus j¨Žhogynem lefekszik velem a bar¨˘tom helyett....
2014. nov. 2. 01:26
 3/13 A kérdező kommentje:
mi ez a kamuzás dolog? attol hogynem normális nevet írok, lehetek komoly. ez a téma meg főleg komoly. az a helyzet, hogy barátom elvárja, hogy menjünk oda is, fiatalok vagyunk (20/L 20/F) nem kerülhetem el őket. a mostani alakítása barátom anyujának, hogy 1hónap mulva leszünk 2éve eggyüt a szerelmemmel és meg akarjuk lepni egymást valamivel ¨Śs hazaállít az anyja azzal hogy kinézte mit adjon nekem a párom majd.... ez olyan mintha az anyjával járnék.. hát basszus jóhogynem lefekszik velem a barátom helyett
2014. nov. 2. 01:30
 4/13 anonim ***** válasza:

Nos, számomra hihetetlen ez: ,,Ja és akármit veszek vagy csinálok pl új hajat magamnak leutánozza az anyja meg barátom nővére"


Ezért gondoltam, hogy kamu.

2014. nov. 2. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
ebben mi a kamu? nem értelek mi bajod. ha kamunak hiszed akkor ne írkálj, majd ír más normális tanácsot.
2014. nov. 2. 02:11
 6/13 anonim ***** válasza:

De nem fog más írni :D

Mondtam: nem mennék oda többet. Nem kell ilyeneket elviselned. Nyugodtan mondd ezt meg a barátodnak is, bár neki ezt már látnia kéne, de ezek szerint anyuci pici fia, aki életképtelen egyedül.

2014. nov. 2. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
majd meglátod hogy fog más is írni :D amúgy meg a többiben igazad lehet, elismerem TAPS!
2014. nov. 2. 02:37
 8/13 anonim ***** válasza:
Ott vagy a barátodéknál állandóan, kétszer fürdesz naponta persze, hogy nem örülnek neki! Azt meg, hogy a barátod anyja leutánozza a hajadat nem hiszem. Ne menj oda! Sminkelj, meg fürödj otthon és senki nem fog beszólogatni! Nem értem ezen kívül milyen választ vársz. Azt sem értem, hogy ebben mi a lealacsonyítás.
2014. nov. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Miért baj, hogy kinézett neked valamit?
2014. nov. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Először is nem én akarok ott lenni, hanem ők nyavajognak ha nem megyek, mert akkor megsértődnek. a hajam miért is ne tudná leutánozni?? tudod vannak hajformák és arra értem. a másikmeg hogy azzal nem lenne bajom ha megakarna lepni valamivel, csakhogy nem úgy adja majd hogy ő tőle kapom hanem a fiátol mint 2éves fordulóra, ha értenéd.
2014. nov. 2. 15:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!