Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki mit tenne ha a körülötte...

Ki mit tenne ha a körülötte élők lealacsonyítanák, amikor csak kedvet kapnának hozzá? Az a helyzet, hogy sűrűn vagyok a barátomék házában, főként suliszünetben, azon kívül meg minden hétvégén ott vagyok.

Figyelt kérdés
Mindig van amivel belém tudnak kötni a szülei és nővére pl legtöbbször az van hogy mosok hajat vagy kifestem magam,de nem megyek sehova, csak alap smink szinte semmi és faggatnak h hova készülök meg minek ha nem megyek sehova, szinte azis baj ha fürdök 2x egy nap,mert mondjuk futottam. Ja és akármit veszek vagy csinálok pl új hajat magamnak leutánozza az anyja meg barátom nővére.. hogy kezelnétek ezt a helyzetet?
2014. nov. 2. 00:55
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
a lealacsonyítás az mikor mindenki előtt nekemállnak hogy miért sminkelek, minek öltözök szépen itthonra(ezalatt azt értem hogy sima mackónadrág meg póló, de nekik ez szinte bálu ruha) meg csak engem szekálnak, mint valami kikérdezőosztag.
2014. nov. 2. 15:26
 12/13 anonim ***** válasza:
Miért baj,hogy úgy akar kinézni mint te?
2014. nov. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen emberek, akik szeretik más dolgába beleütni az orrukat, de ez nem lealacsonyítás. Az az lenne ha beszólnának, hogy ribis a sminked.

Ha zavar ne menj oda, ereszd el a füled mellett vagy válaszolj nekik valami rövidet.

Ha meg tényleg durván utánoznak, vágasd le rövidre a hajad vagy színezd lilára, és várd, hogy utánozzanak :)

2014. dec. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!