Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek Attila the Bookaho...

Szerintetek Attila the Bookaholic meleg?

Figyelt kérdés
engem nem zavarna, csak tudni szeretném. 16/L

2014. nov. 2. 11:15
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
25%
Igen, tuti, hogy az!
2017. máj. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
26%
Nem
2017. okt. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom, miért kell lepontozni azokat a válaszokat, amik igennel felelnek. Azért mert, nem azt látjátok, amit látni akartok.

Bárki, akinek köze van a pszichológiához, megmondja, hogy igen, az. Majd ha coming outolt, légyszi pontozzatok fel. Köszi ;)

2017. okt. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim válasza:
53%
Én és a lány haverom folyton úgy csinálunk mint a melegek egyszer az osztályba egy szál virágot adtam neki és egy cetlit is adtam amin az volt hogy hentai egymás kezét meg szoktuk fogni becézgetjük egymást de nem vagyunk melegek szóval nem hiszem hogy 100 százalékban meg lehetne róla mondani hogy meleg egyébként a$ KÉRDEZZ-FELELEK 1 | KI A BARÁTNŐM? $ ki lehet deríteni hogy nem meleg :d
2018. márc. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:
100%
egyébként személyiség és kinézet alapján nem lehet senkiről se megállapítani hogy meleg e vagy sem vagy megkérdezed vagy elkezded követni mindenhova akkor lehet ki tudod deríteni :D
2018. márc. 17. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:
Attila nem meleg , csak gyerekes
2018. aug. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Vannak feminim ffiak, ahogy rovidhaju, fius,.vagàny nők is akik nem a sajat nemükhoz vonzodnak. Vagy az vagy nem. Mindkettore ugyanannyi esely van
2021. ápr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!