Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek Attila the Bookaho...

Szerintetek Attila the Bookaholic meleg?

Figyelt kérdés
engem nem zavarna, csak tudni szeretném. 16/L

2014. nov. 2. 11:15
1 2 3 4
 11/37 anonim válasza:
54%
Szerintem tuti nem, de hogyha az lenne, én ugyanúgy imádnám a videóit mint most! *_*
2015. jan. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
84%
Így kép alapján,első ránézésre azt mondanám,hogy sanszos,de megnézve egy videóját,tuti nem az.Nem tudom,hogy az a "meleg szakértő" ott elől,mi olyan nagyon melegeset lát benne,de szerintem nem az.:D Bár tény,hogy százszor heterósabb emberekről is kiderült ugyebár...kérdezzétek meg tőle! :D
2015. márc. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim válasza:
81%
Ismerem én is tatai vagyok. Nem meleg csak érdekes a stílusa :)
2015. ápr. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim válasza:
28%
Nem meleg, de ha az lenne akkor sem tudnám megfékezni a szerelmem ^-^ ♥♥♥
2015. jún. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim válasza:
67%
Szerintem nem bár van benne valami fura de attól még nekem bejön :)
2015. júl. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim válasza:
67%
NEM, nem az már az egyik videójában vagy valahol mondta, hogy nem az és szerintem elmondaná ha az.
2016. jan. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim válasza:
59%
Ti amúgy legtöbben miről beszéltek? Sok hülye tini..A hülye is látja, hogy meleg, a gesztusaiból, mindenből. Ezt sosem értettem, mikor van egyértelműen meleg srác, és valaki nem veszi észre. ÉS nem azért mert vékony, vagy hülye a stílusa, hanem egyszerűen sugárzik róla. Nem is mondta senki, hogy ezzel baj van, csak ne próbálja nekem valaki megmagyarázni, hogy nem meleg . :D
2016. jan. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
54%

Hát, aki szerint hetero, az vagy nagyon azt szeretné, hogy az legyen, vagy soha életében nem látott még meleget :D

99,9%, hogy az. Persze mondhatja, hogy nem, lehet akár barátnője is, de a tények nem változnak :)


21F (meleg)

2016. máj. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim válasza:
71%
Az jó, amikor valaki tudja magáról, hogy hetero, de mindenki okosabb akar lenni nála. Egyébként meg semmi közünk hozzá. Ha azt mondja, hogy nem meleg, akkor ehhez tartsuk magunkat.
2016. máj. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
64%

pár napja dobta ki egy videóját a youtube. rákattintottam. már az első másodpercekben megörültem, hogy végre van egy magyar vlogger srác, aki helyes. a következő 30 másodpercben meg még jobban megörültem, hogy nem elég, hogy helyes, még meleg is. :D sugárzik belőle. bárki bármit mond. lehet még ő sem tudja magáról, megeshet. de inkább arra szavaznék, hogy nem vállalja fel egy ország előtt, amit Magyarországon meg is értek, mivel lehet elveszítené pár követőjét, amilyen korlátolt jópár ember felfogása. visszatérve Attilára, imádom a stílusát, meg el is kapnám :D

22/f

2016. jún. 5. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!