Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Igaz, hogy Pataky Attila egy...

Igaz, hogy Pataky Attila egy földönkívüli?

Figyelt kérdés

2014. jan. 7. 22:30
1 2
 1/18 gelazso ***** válasza:
20%
földönkivüliek nincsenek a mai tudomány szerint. isten meg ördög sem mégis ke´pesek ölni ezért az emberek. hmm, hogyan tovább? ;-)
2014. jan. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy az.Párszor már haza is látogatott állítólag. :D
2014. jan. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
100%
1000% :)
2014. jan. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát...

Az összes dala erre utal...


"kör közepén állok" - arra utal, hogy a csillagkapun át érkezett

"egyszer egy szép napon, tudom hogy elhagyom a várost, ahol élek" - utalás hogy vissza fog térni a saját bolygójára

"acélváros, nehéz szürke nappalok" - a saját bolygóján fémből építkeznek, hogy a súlyos légköri szennyezettséget jobban kibírják az épületek.


stb...

2014. jan. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Csá adjon Isten!

Több mint valószínű Pataky Attiláról eltudom képzelni, hogy kis szürke már a kopasz fejéből ítélve is.

Üdv, Ügynök10

2014. jan. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Szkeptikusok kíméljenek.

Mert én egy UFOlógus vagyok.

2014. jan. 7. 22:43
 7/18 anonim ***** válasza:
39%
Én hiszek neked kérdező az idegenek köztünk vannak a szkeptikusok elvakultak ne is figyelj rájuk én tisztelem Pataky Attilát szerintem ő maga nem egy földönkívüli hanem egy olyan személy, aki tartja velük a kapcsolatot.
2014. jan. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
40%
Micsoda barmok :D
2014. jan. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Evele123 ***** válasza:

Sziasztok!


Az egyik válaszoló jó nyomon járt, de mellélőtt.

A Csillagúton jöttem c. számában és a Nostradamus c. zenében tesz ezekről a dolgokról említést.

Még nem jött el az ideje, hogy felfedjék magukat, addig meg marad az "Akinek van füle, érti, mit mond a lélek..."


Ennyi.

2014. jan. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nyilvánvaló.


Ebben az eredeti Edda dalban például szíriuszi népviselete, és hajviselete (felül semmi hátul lófarok) egyértelművé teszi földönkívüli származását.


[link]


(Mellesleg ezt a számot később egy imperialista amerikai együttes lopta el, és csinált belőle - érdemtelenül - világslágert. Attis ezt még 540 éve megírta a Szíriusz B-n)

2014. jan. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!