Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 15 éves vagyok és most kezdtem...

15 éves vagyok és most kezdtem Gimibe járni. Amiòta oda járok minden egyes naptòl rettegek. Az éretségitől is félek pedig tudom, hogy van még 3 évem addig. Mit tegyek, hogy ne legyek kiborulva?

Figyelt kérdés

2014. nov. 3. 13:21
 1/4 anonim válasza:

Tisztázd le magadban mitől rettegsz.

- félsz az elvárásoktól

- terrorizálnak az iskolában

- otthon nagy a nyomás rajtad


Te akartál ebbe a suliba menni, vagy a szüleid erőltették?

2014. nov. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A szüleimmel szeretük volna, de most, hogy elkezdtem a sulit ùgy èrzem, hogy tùl nagy a nyomás ès az elvárás. Olyan gimibe járok ahol Dráma a plusz tantárgy, de most már jöttem, hogy nem érzem jòl magam a dráma tantárgyal mert az időmet is elveszi. :(
2014. nov. 3. 14:38
 3/4 anonim válasza:

Ez a plusz tantárgy kötelező jellegű, v. fakultatív?

Mondjuk szerintem egy gimnáziumban mindig nagyobb az elvárás, mint egy általános iskolában.

Szüleiddel beszéltél erről?

(1-es voltam)

H.

2014. nov. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kötelező, de már meg is bántam....:( Mondtam a szülimnek, de mar ők is be látták, hogy ez ìgy nehèz. Sanos a tanulási időmből megy.
2014. nov. 3. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!