Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 13 éves fiú vagyok és 157cm....

Pozsgai Lajos kérdése:

13 éves fiú vagyok és 157cm. Az összes (fiú) osztálytársam nagyobb nállam és ez nagyon zavar! Hogy tudnék nagyobbra nőni?

Figyelt kérdés
2014. nov. 5. 13:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

"nem kevés növekedés serkentő hormont kapott állatokból készül "


A bolti husokban semmifele novekedesi hormon nincs!

2014. nov. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ne zavarjon, semmi gond az alacsony srácokkal. Nekem ők a kedvenceim... lány vagyok. A magasak sose tetszettek. De amúgy még 21 éves korodig fejlődésben vagy, addig még nőni fogsz.
2014. nov. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Ez mi ez a kérdés... 13 éves vagy, felnőtt korodig még fix hogy fogsz nőni, csak lehet, hogy te későn érő típus vagy. Ne zavarjon, nem gáz ha alacsony vagy ebben a korban. Ha mégse nőnél többet (ami nem valószínű), akkor sincs nagy baj, vannak alacsony lányok, meg olyanok, akiknek az alacsonyak tetszenek.
2014. nov. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 saveme válasza:
Szerintem szakmai fórumokon is nézzél körül.Ahogy minden témával, itt is igaz, hogy melósabb, ha az ember guglizgat napokig, akkor sokkal okosabb tud lenni, mint az itteni hozzászólók 90%-a. De ez melós, és az itteni jelenlevők 90 %-a pont azért van itt, mert lusta kutatni, tanulni, inkább másra bízza ezt. Amúgy ha jól tudom vannak nem annyira veszélyes hormon kúrák, amikkel józan használat mellett lehet kicsit magasságban nőni.
2014. nov. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:

Saveme: Hadd találjam ki: te a maradék 10%-hoz tartozol ugye? Szerintem meg ne ajánlgass hormont egy 13 évesnek, amikor nagy valószínűséggel, majd csak most fog jelentősen nőni, ahogy a fúk általában szoktak!

Kérdező: 16 évesen korod körül várható egy nagy ugrás és valóban ajánlatos a sportolás és a helyes táplálkozás, de ha a szüleid alacsonyak, te sem leszel égimeszelő és ez ellen semmit nem tehetsz, de nem is kell.

2014. nov. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 saveme válasza:
A 10 %-ba ugyan beletartoznék, mert én igenis szoktam kutatni nem is keveset, de nem ebben a témában. Nem is azt állítottam, hogy ez a tuti tudás, ha visszaolvasod, inkább egy lehetőség. A saját kutatásra rászokás mindenkinek jó tanács. Már ha érdekli egyáltalán az, amit kutat.
2014. nov. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Kérdező:ez genetika. Miért mit vártál? Nem fogsz 2 méter magas torony lenni ha a szüleid 160 centisek. Nem azért de nekem pl osztálytársam (6. oszt.) lány és 180 centi körül van és a szülei pedig alacsonyak. Amúgy nyugi. Én a 155 centimmel vagyok a legkisebb lányok között de van 143 centis fiú osztálytársam. A fiúk egyébként is később kezdenek el nőni, fejlődni. Erre élő példa hogy nálunk csomó lány tiszta ragya de a fiúkon meg csak itt-ott van 1-2. Ez is a fejlődésnek tudható be.
2015. febr. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Jut eszembe saveme: ez most nem arról szól hogy ki gyűjt adatokat. Ne ajánlgass 13 éveseknek hornontablettákat meg ilyenek mert a szüleik úgy sem vennének nekik. Meg még azért se mert tényleg most kezdenek fejlődni ès nem kell nekik ilyeneket mondani mert elhiszik és elkezdik magukat ok nélkül gyógyszerekkel akarom mondani hormontablettákal tömni ha valahogy ilyenekhez jutnak és ez a fejlődő szervezetüknek nem jó. Lehet hogy én is a 90 százalék vagyok de nem ajánlgatózok ilyen buta dolgokkal.
2015. febr. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 saveme válasza:
kötözködő úr! A lényeg a kutatás volt. Ha valaki beleássa magát, akkor nálad is okosabb lesz. Én meg nem mondtam, hogy jól tudom. :P
2015. febr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!