Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tegyem sínre az életemet?

Hogyan tegyem sínre az életemet?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok.Hétfő óta nem voltam iskolában.Arra fogom hogy mindig elalszom de valójában nem merek menni mert az egész osztály csesztet..apám ma megtudta hogy nem járok iskolába és megvont tőlem mindent.Amúgyis mindig ordítozni szokott a családdal de főleg velem részegen...Valahogy úgy érzem igaz barátom sincs aki igazán kiállna mellettem csak néhány haverom.iskolát sajnos nem tudok váltani pedig már voltam pályaválasztásitanácsadónál is.

Bocs ha hosszú volt!



2014. nov. 6. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Tùl kevés az infó... Pl miért csesztetnek?
2014. nov. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kitalálták hogy büdös vagyok amiben az érdekes hogy csak ők érzik..meg úgy általánosságba.ráadásul minden gyerek úgynézki mint aki most szabadult börtönből ezért értékesebb dolgot se merek bevinni
2014. nov. 6. 13:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez baj. Rágalmaznak, és kiközösítenek. Kivel tudnád megbeszélni, aki segíteni is tud? anyukád? Vagy van egy olyan tanár, akihez bizalommal tudsz fordulni? az lenne a legjobb. Ez nem árulkodás- ez segélykérés. És szükséged is van rá.
2014. nov. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Márpedig suliba kénytelen leszel járni. Ha nagyon gyötör a helyzet, akkor nincs más megoldás, mint iskolát váltani. Ez miért nem opció? Én is pipa lennék, ha a gyerekem lógna a suliból, mert ez a karrier és a társadalmi integráció egyetlen jelenlegi formája. Esetleg keress valami sulin kívüli közösséget, ahol jól érzed magad, és ez önbizalmat ad majd a hülyékkel való kommunikációhoz is. Vöröskereszt, egyéb önkéntesség, tánc, stb. És fújd magad dezodorral :P
2014. nov. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hétfőn pedig már muszáj leszek menni..azért nem tudok iskolát váltani mert amilyen szakot tanulok a közelbe nincs másik suli..az a baj hogy nem csak a sulival van gond hanem épp ezért kérdeztem azt amit mert az egész életetem káosz :( nincs barátom apám ordít hogy b**i vagyok meg sorolhatnám..eddig valahogy tűrtem de most azthiszem valami elszakadt..
2014. nov. 9. 01:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!