Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen bunkó, gonosz sok...

Miért ilyen bunkó, gonosz sok ember? Főleg a fiatalok

Figyelt kérdés

Minden nap jópáran megbámulnak akárhova megyek, utcán, tömegközlekedési eszközön, váróban, iskolában. A fejemet bámulják, most lényegtelen a kérdés szempontjából milyen, az arcom nem átlagos hanem másmilyen, csúnya. Azt nézik meg.

De már nagyon zavar, hogy nem mehetek el úgy valakik mellett, hogy ne bámuljanak, hiperaktív fiúkból álló baráti társaságok áldozatává is gyakran váltam már, szóval rajtam röhögtek ott maguk között.

Egyre erősebb agresszivitást hoznak ezek ki belőlem már, néha úgy szétverném 1-2 ember fejét aki megbámul, csak hogy kiálljak már magamért, ne gondolják már, hogy velem bármit meg lehet tenni.

18/F


2014. nov. 6. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Mindenkit megbámulnak, aki kicsit eltér az átlagtól.

De ki nem tér el?

Idősebek sem jobbak, csak esetleg diszkrétebben kezelik a bámulást.

Erőszak pedig nem megoldás, tegyél úgy, mintha nem hallanád,

hiszen ezzel ők lesznek "nyeregben", hiszen még fel is bosszantottak.

Csúnya ember pedig nincs!!!! Egy mosoly, kedves szó a legzordabb arcot is emberivé teszi. Az agresszió nem, az kifejezetten rondává teszi az embert.

2014. nov. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Figyi, nem tudom, miért ilyenek, de én is szenvedek ettől! :( Viszont ha erőszakkal reagálsz minden ilyenre, akkor az egész életedet végig verekedhetnéd, mert a hülye emberek mindenütt ott vannak, és sosem fogynak el! Ezért nem érdemes rájuk energiát pocsékolni, még akkor sem, ha megérdemelnék a megtorlást. Én az ilyen sérelmeket megpróbálom a magam javára fordítani, és erősödni általuk. Nem könnyű, de az erősödés folyamata sosem az. :)
2014. nov. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Engem is megbámultak a metrófelüljáróban, amikor 2 kézzel fogtam a mozgólépcső korlátját, pedig csak annyi a bűnöm, hogy látássérült vagyok.

A másik dolog meg az, hogy ezeket a fiatalokat már nem nevelik a szülők. Minket pl. a szüleink megtanítottak arra, hogy nem szabad megbámulni valakit, ha pl. súlyosan mozgássérült, és emiatt torz a teste, de most még az is "trendi", ha beszólogatnak a szerencsétlen sérült embernek beszólogatnak: "Hé, nyommer, te gyárilag vagy ilyen ocsmány?" És ezek a bunkó népek azt hiszik, hogy ezzel menők.

2015. jún. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én mikor busszal utaztam, felszállt egy enyhén nem normálisnak látszó ember, én is rá-rá pillantottam, mikor észrevette valami iszonyatok sikító hangot adott ki, majd kérte, hogy had szálljon ki + egész végig ,,sikított''. Elég ijesztő volt!
2015. jún. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!