Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Betegesen féltékeny a férjem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen féltékeny a férjem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Idén nyáron házasodtunk össze. Előtte is féltékeny volt, de nem ennyire. Okot még soha nem adtam erre, nem is lett volna mondjuk lehetőségem. Amióta együtt élek vele, nem egyszer találkoztam a barátnőmmel, akkor is úgy, hogy a férjem nem engedett egyedül, ő is jött velem.


Nem járunk szinte sehova, illetve ő az előző kapcsolatából való 1,5 éves kisfiát látogatja vidéken minden második héten, néha a másik kapcsolatából való 14 éves fiát is magával viszi. Volt, hogy elmentek kirándulni közösen, a férjem, az exe, és a két gyerek.


Amikor ilyen programja van, nekem otthon kell várnom őt, nem mehetek sehova. CSak együtt mehetünk bevásárolni, mindenhova csak együtt. Ha én egyedül hazafelé be akarok menni a boltba, már azon is kiveri a hisztit.

Ha felveszem a telefonom otthon a kezembe, akkor azonnal kiborul, hogy "tele a faszom a telefonoddal, mindjárt kivágom a 8.-ról". Ha meglátja, hogy felmegyek facebook-ra akkor olyan szinten ideges lesz, hogy kirohan cigizni, és inkább duzzog, de azért epés megjegyzéseket vág hozzám. Halkan jegyzem meg, hogy ő is szokott, még a WC-n is reggel. Állandóan figyeli, hogy mikor lépek be, és azonnal rámír, hogy "Lebuktál, itt vagy, nekem meg nem is írsz, jólvan..." és jön a zsarolás része.


Heti egyszer ki szoktunk menni a barátaihoz a térre kicsit beszélgetni, és oda is mindig mennem kell, mert nem maradhatok otthon egyedül, de máshova sem mehetek. Ott viszont senki mellé nem állhatok, és ha valaki odadől mellém mondjuk az autó oldalának, akkor azonnal rákiabál, hogy "takarodj a feleségem mellől".


Félóránként megkérdezi, hogy szeretem-e, vagy csak megjegyzi "nem szeretsz engem"... ezzel is az agyamra megy.


Már megfojt! Munkámból adódóan néha szépen fel kell öltöznöm, olyankor kiakad, hogy "biztos megcsalsz, van valakid, kinek akarsz tetszeni?" ... nem bírom már. Mit tudok tenni szerintetek?


2014. nov. 4. 15:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
90%

Én a helyedben oktatólag elköltöznék tőle.

Ha ebből tanul, akkor visszamennék, ha lenne esély arra, hogy normálisan tudjatok élni.


De talán több az értelme annak, hogy keress mást.

2014. nov. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 anonim ***** válasza:
100%
"Vannak, akik azért féltékenyek a párjukra, mert ők maguk nem hűségesek. A féltékenység oka tehát az, hogy a féltékeny félnek vaj van a füle mögött."
2014. nov. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: Nem tudok elköltözni, mert én bérelem a lakást, mivel neki a két gyerek és bizonytalan munkája miatt nincs nagyon pénze... ill. van, de abból nem tudna egyedül megélni.
2014. nov. 4. 15:58
 4/82 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg vele, komolyan.

Hátha tud nyilatkozni.

Ha azonban a beszélgetés is csak sértődöttséget szül, akkor ijessz rá, hogy ha így folytatja akkor nálad befejeződött ez a kapcsolat.

Mond el neki, hogy nagyon szereted és rosszul esik, ahogyan bánik veled és nem bízik benned.

2014. nov. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: Ezen is gondolkoztam már, de mivel lépten-nyomon velem van, kivéve a munkában, ezért ezt elvetettem. Szokott csevegni régi lányismerőseivel Facebook-on, de azok mind távoliak. Bár nem ellenőrzöm a telefonját, és semmit sem vele kapcsolatban, de néha véletlenül rajtakapom, hogy valakivel nagyon chat-el, és akkor elmondja, bár inkább kimagyarázza.
2014. nov. 4. 16:00
 6/82 A kérdező kommentje:
Beszéltem már vele erről. Azzal magyarázza, hogy eddig mindenki kidobta őt, és megcsalta, engem nagyon szeret, azért féltékeny ennyire, mert nem akar elveszíteni.
2014. nov. 4. 16:01
 7/82 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ezzel a viselkedéssel pont a vesztébe rohan...
2014. nov. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj tőle, de nagyon gyorsan. Miért mentél hozzá? Nem akarom elhinni, hogy a házasságkötés előtt semmi jele nem volt, hogy elmebeteg a párod. Akit így be lehet zárni, elreheszteni a külvilágtól, a barátaitól, és ezt hagyja, az megérdemli! Már bocs. Ha nem akarod tönkretenni az életed, akkor villámgyorsan válj el tőle.
2014. nov. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/82 A kérdező kommentje:
Én már szóltam neki többször is... annyira az agyamra megy, hogy kezdek kiszeretni belőle. Már-már ijesztő néha amit művel. Hétvégén is akkor botrányt rendezett abból, hogy kiposztoltam facebook-on egy viccet, mintha leléptem volna valakivel. Otthon már nincs nevetés, már csak depi van, én pedig egy állandóan jókedvű ember vagyok. Kezdek befásulni. Mondtam neki, hogy legalább azt a kis jókedvet ne vegye el tőlem, ha már egy kalitkában tart.
2014. nov. 4. 16:04
 10/82 anonim ***** válasza:
100%
És ezt te hogy tűröd el?
2014. nov. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!