Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok a fiatalok akik nem...

Azok a fiatalok akik nem játszanak gépen/konzolon azok miért nem? És ők mit csinálnak otthon?

Figyelt kérdés
Nem értem miért nem játszanak, mikor mondjuk a filmeket szeretik... egy jó játék is olyan, csak még részese is lehetsz a történetnek... szóval még jobb. De sokan vannak azért akik nem játszanak. Miért? Főleg lányokra jellemző. Ők mit csinálnak otthon?
2014. nov. 6. 21:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem köt le. Inkább olvasok.
2014. nov. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
62%
Tudod, drága kérdező, van olyan hogy ÉLET. Tudod vannak barátok,barátnők, stb. Nem csak otthon kockulnak...
2014. nov. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ádámka és Évike születése eltelt néhány évezred számítógép nélkül. Okostelefon sem volt, sőt áram sem, tévé sem.

Hogyan nőttek fel szegények, ha nem volt semmi szórakozás? Nem nagyon vannak ötleteid, ügye?

Az én gyermekkoromban volt Adj király katonát, fogócska, kuszi (mi így hívtuk), foci, lábtengó, bringázás, kirándulás, olvasás, ezer más dolog.

Öreg vagyok, de nem maradi. Számítógéppel dolgozom két évtizede, pedig már akkor is túl voltam a harmincon, amikor kezdtem.

A számítástechnika jó. Jó mindaddig, amíg segít élni. Munkában, tanulásban, információszerzésben, szórakozásban. Ha a gép foglyává válsz, az már nem örvendetes.

2014. nov. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Olvasok, zenélek és festek/rajzolok.
2014. nov. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De akik ráfogják hogy "nem köt le" azok egyáltalán mivel játszottak már? Mert gondolom sose próbáltak ki egy jó játékot sem, ezért felel meg nekik az unalmasabb tevékenységek valamelyike is.
2014. nov. 6. 22:33
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
De, képzeld kipróbáltam már sokféle játékot. Baromi hamar meguntam őket.
2014. nov. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Azért mert te játékfüggő vagy, a többi tevékenység nem unalmas :D

El akarsz adni játékot vagy mi a fene?

2014. nov. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%
2-es, az minek?
2014. nov. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
elég szomorú az amikor valakit arról kell győzködni hogy a való élet is van olyan jó mint a számítógép.
2014. nov. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Firedoom ***** válasza:

utolso: van olyan aki szamara ez furcsa, de vanna olyanok akak komolyan gondoljak.

Mert: kepzelj el egy diakot akit kiutalt az osztaly, megbejjegeztek, terrorban tartjak. Vagy: egy felnottet aki minimalbert keres napi 12h munkaval es faradt kimozdulni, kockulassal kapcsolodik ki.

Termeszetesen kimozdulni is kell, hiszen a baratok fontosak, nem szabad egesz nap a dep elott csucsolni.

Amugy kockulni sem jo egyedul, ahhoz is kellenek baratok, kommunikalni is kell egymassal. Az hogy valaki jatszik (ep esszel felfoghato hatarok kozott) az nem rosz dolog.

2014. nov. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!