Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi ez az új őrület, hogy...

Mi ez az új őrület, hogy rikító neon-zöld cipőben rohangálnak az emberek? Egyszer-kétszer feltűnt, aztán elkezdtem figyelni, és nem telik el úgy nap, hogy ne látnék vagy 5-6 embert ilyen cipőben rohangálni az utcán.

Figyelt kérdés

2014. nov. 10. 19:00
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Most komolyan ki találta ezeket ki vagy miért jó ez? Csak szerintem néz ki tök idiótán? Mi a cél vele? Az, hogy a átirányítsa az emberek figyelmét a ronda képükről a lábukra inkább, vagy mi? :D
2014. nov. 10. 19:02
 2/11 anonim ***** válasza:
ez a stílusuk (?)
2014. nov. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Messziről is jól látszik, ezzel próbálják kivédeni, hogy elüssék őket.


Viccet félretéve, az tetszik nekik.

2014. nov. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Holdjáró cipellő is nagy sláger volt!

Az összes droid csaj ebben a 20 centi vastag talpúban dülöngélt..

kb 2 hétig..

2014. nov. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 piriiiiii ***** válasza:
Nem mindegy Neked?
2014. nov. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Kell egy nari megy egy zöldi UV cipellő, és felemásba vedd fel mit a nagy focisták!

Dejó!

Tök izgi!

(...)

2014. nov. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, én is megfigyeltem már. Borzalom! Ez a divat. És ugye köztudott, hogy ízlésficamos van..és még több birka....aki még akkor megy a többi után, ha valami irtózatos nagy fas.zságról van szó.
2014. nov. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem van egy pink futócipőm amit felveszek ha futni megyek. Pont nem érdekel mit gondolsz róla,ha nekem tetszik. Nem tartom magam birkának és én őszintén leszarom ki milyen cipőben van. Amúgy meg csizmát meg magassarkút hordok.
2014. nov. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik, de ha nekik igen, hát hadd hordják. Másnak meg biztos az nem tetszik, ami rajtam van. Őszintén nem érdekel. :D
2014. nov. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Láttam már olyat, aki ilyen szövegkiemelő zöld színű cipőhöz húzott fekete nadrágot meg szövetnadrágot, meg olyat is, aki öltönyt. Hát úristen..
2014. nov. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!