Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak itt hasonló emberek?

Vannak itt hasonló emberek?

Figyelt kérdés

Akik úgy érzik, be tudnának illeszkedni bárhová, de nem akarnak, ezért inkább az egyedüllétet választották?


Nekem van elég sok barátom a városban, jóban vagyunk, elvagyunk, de igazán komoly dolgokról nem lehet velük beszélgetni, emellett nem is hasonlítunk sokban. Mostanában emiatt egyre ritkábban találkozom velük.

Gyakran vagyok egyedül, amire szükségem is van, de néha azért nekem is van társaságigényem és jó lenne valakivel egyet elbeszélgetni úgy, hogy én se unatkozzam. :D


Jár itt még valaki hasonló cipőben? Ha igen, hogy kezeli, hogy éli meg a helyzetet?


2014. nov. 11. 15:23
 1/2 B. Bernadett válasza:
Én egész általánosban nem találtam, illetve nem kerestem barátokat. Nyilván, mert fiús lány vagyok és nem tudok a lányokhoz beilleszkedni. Minden fiúval eltudtam beszélgetni, de senki se akart velem barátkozni. Szerintem semelyik ember sem szeretne magányos lenni legbelül, szóval találd meg azt az érdeklődési kört ahova könnyedén beszegődhetsz, és ne csak a közeledben keresgélj embereket. :)Ha nem tudtam segíteni, kérlek ne haragudj meg érte.
2014. nov. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ó, van nekem érdeklődési köröm. :D Meg két barátnőm a világ végén.

Egyébként nagyon ismerős, amit írtál, természetre szerintem én is inkább fiús lány vagyok. Addig nem is volt baj, ameddig tudtam fiúkkal barátkozni anélkül, hogy mást is belegondoltak volna... Általános iskola után ez már sajnos elég nehéz. :D

2014. nov. 11. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!