Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van egy problémám amitől...

Van egy problémám amitől szeretnék megszabadulni? 15/F

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy tisztában vagyok vele, hogy nem érsz többet, ha sok lájkod van facebookon de ezt a tudatalattim nem tudja elfogadni. Azért nem merek kitenni egy új képet, mert félek, hogy nem lesz rajta 10 like se. Amikor osztálytársaim raknak ki képet, tök hamar lesz rajta sok like és olyan hülyén érzem magam. Igazából ez olyan probléma, ami más szemével nézve hülyeség, én akkor is szeretnék tőle megszabadulni. Lehetőleg a sértő kommenteket kerüljétek.
2014. nov. 15. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:

A fiúk eleve kevesebb lájkot kapnak.

Te lájkolni szoktál mindenkit? Engem azért nem lájkoltak mert én sem lájkolom be 100.-ként mások képeit, csak ha tényleg tetszik.

2014. nov. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Látod, te magad rájöttél a problémára. És meg is tudod oldani. Ne tegyél ki képet, akkor nincs lájk-verseny.

Ha meg mégis úgy érzed, meg kell osztanod, akkor ne törődj azzal, hány lájkot kapsz. Valaki számolja, és összehasonlítja, vagy miért szokott gond lenni a kevés lájk? Nem attól vagy több, hogy sok lájkot kapsz, sokkal inkább attól, hogy ezt a problémát felismerted, a sok hiú lájkvadászokkal ellentétben.

2014. nov. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 Az oké de vannak fiú osztálytársaim akiknek 80 alatt nincs képük.

#2 Én hasonlítgatom össze akaratlanul. És pont ezért gond a kevés like.

2014. nov. 15. 10:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jó dolgod lehet, ha a kevés lájk a problémád. És akkor mi van? Kevés, hát kevés. Az osztályzataid nem nőnek a több lájk hatására.
2014. nov. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ez nem azt jelenti, hogy nem nézel ki jól, csak nincs annyi ismerősöd, vagy nem vagy olyan népszerű, mint egyesek. De nem is kell népszerűnek lenned. Inkább legyen egy-két jóbarátod, mint egy tucat üresfejű haverod.
2014. nov. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hát, hamár gondolkodsz róla :)


Egyrészt becsületesen egy like pláne sok a szimpátia kifejezése (azért van!)...de igenis többet érsz több like-al mások szemében...mert kifejezésük módja jön veled szembe...innen tudod meg.

Nagyon is jól érzed, felesleges ez ellen hadakozni.

Szerintem más a probléma.

A szimpátia kifejezésének sok módja van, van aki így van aki úgy teszi.

Ha beszűkíted a figyelmedet a likeolásra, azzal "megvakulsz" a többi kifejezésmódra..azaz kevesebb szimpátiával számolsz, mint ami létezik.


Ahhoz, hogy ott sok like-od legyen, hát persze szükséges, hogy szimpatizáljanak veled- de arra is szükséged van, hogy akik szimpatizálnak, likeoló-"dilivel" is éljenek.


Azaz az egyik dili

(bárcsak sok like-ot kapnénk!..egyébként rosszul vagyok..)

nem tud élni a másik nélkül(hurrá like-oljunk!, végre kifejezhetjük egy nekünk tetsző módon a szimpit!...és rosszul leszünk, ha nem tehetjük meg...!)


Szóval ha megkapnád a sok likeot -de legalábbis eleget - akkor jobban éreznéd magad, de csak dili feledtetne dilit...nem változna semmi, az érzékenységed megmaradna, csak némán.


Szerintem : aligha tiltakozik a tudat-alattid, ha számolsz azzal, hogy több kép, több tér (több lehetőség) másoknak, hogy kifejezzék szimpátiájukat.

Tedd meg nekik nagylelkűségből!

Ha felteszed a képeket, te megtetted ami ebben játékban téged illet. A like-olás(feléd) a többiek "dolga", nem rád tartozik.

(Te szoktál like-olni? eleget :) ?)

2014. nov. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!