Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyszer csúnyának, egyszer...

Egyszer csúnyának, egyszer szépnek tartom magam. Miért?

Figyelt kérdés

Szóval kb 12 éves korom óta látom magam csúnyának. és akkoriban kaptam beszólást is, húzzak zacskót a fejemre stb.

aztán ahogy telt az idő, 15-16 éves koromban volt az első fiú aki közeledett hozzám.utána amikor szakítottunk , 17 évesen kezdtem változtatni magamon, előnyösebb ruhák, másabb haj, hajfestések, szemöldök szedés, smink, hajvasalás, szép körmök stb.

sokat jártam bulizni, ott mindig pozitív visszajelzést kaptam.

végül megismertem a barátomat azóta nem járok buliba meg nem öltözök már úgy kép, sminkelni se sminkelem magam.

gyakran belenézek a tükörbe és ugyanazt a lányt látom akinek ordították a folyosón ,hogy ronda vagy, bújj el stb.

és máskor meg tetszik amit látok, jól érzem magam.

de amikor csúnyának látom magam akkor midnig nagyon leizzadok, legszívesebben elbújnék a világ elől és sírnék:S

a barátom érezteti hogy szépnek talál, de én akkor is úgy érzem néha hogy meg sem érdemlem.

ezek mitől lehetnek? nem tudom kivel megbeszélni ezeket. privit ne irjon senki hanem ide kommentbe akinek van ötlete.


2014. nov. 16. 19:54
 1/6 A kérdező kommentje:
most vagyok 19
2014. nov. 16. 19:55
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sokat bántottak és nem sikerült feldolgoznod teljesen. Ez miatt elég ingadozó lehet az önbizalmad.

De ha a barátod azt mondja, hogy szép vagy, akkor higgy neki és eszedbe se jusson az, hogy nem érdemled meg. Azért van veled, mert te vagy számára az ideális.

2014. nov. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Most eltekintek a lelki okoktól, és leírok neked egy tudományos tényt. A nők külseje, arca, a menstruációs ciklus alatt észrevehetően változik. Amikor elérkezik az ovuláció, akkor az arc szimmetrikusabb, simább, szebb, egészségesebb színű lesz. Amikor ez elmúlik, az arc ismét visszaváltozik. Gyakran ezért látják magukat néha szebbnek, néha csúnyábbnak.
2014. nov. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ!:)

és írtam hogy nem kérek üzenetet, nem küldök magamról képet, nem az volt a kérdés hogy szerintetek hogy nézek ki, hanem hogy mit gondoltok miért érzek így?

2014. nov. 16. 20:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a Te generációd már a külvilágnak él, annak akarnak megfelelni, mindig tökéletesen akarnak kinézni. Ezt hozta a fészbukon pózolás, a sok műnő, akikhez Te is szeretnél igazodni.

A másik, hogyha lehangolt vagy, rossz a kedved, akkor természetes, hogy nem látod magad szépnek. Egy jókedvű, mosolygós napodon teljesen más a kisugárzásod. Mosolyog a lelked, a szemed, tele vagy pozitív gondolatokkal, úgy szépnek látod magad és a környezetedben lévők is annak látnak.

2014. nov. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 I.B.T. ***** válasza:

Mert egyszer kifested magad, egyszer meg nem:DDDD


Komolyan: jajjj... szépség... Mi bajotok van? Ha megpuszilok vagy csókolok egy csajt nem a port akarom haját a bőrét.

Ezt megfogalmaztam:D

2014. nov. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!