Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mások is egyszer szépnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások is egyszer szépnek, egyszer csúnyának tartják magukat?

Figyelt kérdés

mostanában úgy ahogy meg volt békélve a külsőmmel, és most megint rámtört, hogy milyen ronda vagyok :((

ti is vagytok így ezzel néha?


2013. aug. 9. 14:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
én jófejnek tartom magam ez nem változott az elmúlt 10 évben :D
2013. aug. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
néha talán
2013. aug. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
azt, h mekkora császár vagyok én se vitattam soha :D
2013. aug. 9. 14:33
 4/18 anonim ***** válasza:

Pont most akartam volna én is felrakni ezt a kérdést! :O

Egyszer sikerül elhitetnem magammal hogy szép vagyok stb, aztán meg rámjön egy görcs hogy mennyire ronda vagyok :(

2013. aug. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
én csak reggel tartom maga csúnyának... meg mikor eléggé eleresztem magam otthon. L
2013. aug. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ha jól gondolom, fiú vagy :)


Bár én lány vagyok, de én is szoktam így lenni...persze az ritka pillanatok egyike amikor tényleg szépnek tartom magam...:) Hiába a külső megerősítés, hogy valóban így van...én nem így szoktam látni :)

2013. aug. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. lány vagyok. szemből még csak elmegy meg a egyik oldalról. de a másik oldalamról annyival csúnyább vagyok hogy már fáj :(((
2013. aug. 9. 14:39
 8/18 anonim ***** válasza:
Igen.Mostanában h nem ér kudarc (csak amennyit még el lehet viselni)szebbnek látom magam.Úgy kb 6-7 1 10-es skálán.Viszont mikor elhatalmasodik rajtam vmi féle depresszió,vmi lehangoltság akkor kb olyan 3-5 közé tenném magam.
2013. aug. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

ma 14:33

hogy tudja egy nő "elereszteni magát" ha egyedül van?

érdkeelnek az ilyen kulisszatitkok :D

2013. aug. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Igen, néha azt gondolom, hogy egészen normálisan festek, máskor meg azt, hogy borzalmasan.

A lányok reakciójából viszont azt szűröm le, hogy az utóbbi állapotomban vagyok realista... :/

2013. aug. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!