Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Erre van valami értelmes...

Erre van valami értelmes magyarázat?

Figyelt kérdés
Az életben úgy vettem észre (és az oldalon feltett kérdések is igazolják), hogy a lányoknak nem kellenek a jófiúk. Még akkor sem, ha nem néznek ki rosszul, merthogy unalmasnak tartják őket. A normális lányismerőseim közül is mind a bunkó rosszfiúkra buknak, és mikor megkérdezem őket erről, maguk sem tudják megmagyarázni. Miért van ez szerintetek?
2014. máj. 2. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Mert ők rendelkeznek jó génekkel ;))
2014. máj. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azon gondolkozom, hogy le kéne csúsznom, alacsonyodnom, hogy legyen párom... mert ezeknek az kell ezek szerint.
2014. máj. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Társaság. Rossz társaság. Keress társaságot. röviden
2014. máj. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Ahol megállt az idő ***** válasza:
Szerintem ez nem így van. Az értelmes lányok nem a bunkókat keresik.
2014. máj. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
az én pasim jófiú és nem unalmas. erről ennyit.
2014. máj. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Engem például egy idő után baromira idegesít, ha egy fiú túl rendes hozzám (de csak akkor, ha nem érdekel annyira a fiú, hogy egész nap körülötte forogjanak a gondolataim). Talán azért, mert én ezt nem tudom viszonozni, vagy egyszerűen csak hamar ráunok, mert minden lépése kiszámítható... Nem kell, hogy bunkó legyen, viszont szerintem már nincs szükség a nyáladzásra (gondolok itt a nagyon romantikus gesztusokra, randikra. Egyik barátnőm pasija például egyszer meglepte barátnőmet azzal, hogy elment hozzá kocsival anélkül, hogy előre bejelentette volna, és az utcasaroktól tolta a kocsit, hogy a barátnőm meg ne hallja, hogy jön. Amikor meghallottam, hát... nekem már túl sok volt). A másik meg, hogy a túl rendes fiúkon látszik, hogy állandóan rá vannak görcsölve a dolgokra, és ez kicsit idegesítő tud lenni. Ha már vele vagyok, akkor ne görcsöljön azon, hogy vajon mikor vetek ennek az egésznek véget, mert ezzel csak azt éri el, hogy minél hamarabb be fog következni.
2014. máj. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
9%

Szerinted honnan a francból tudjuk meg az elején egy kapcsolatban hogy az a fiú gonosz?

Talán azt hiszed belelátunk az agyukba?

2014. máj. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6: az én pasim az általad említett túl rendes kategória és hidd el, nem görcsöl. :-) mondjuk ő az én pasim és nem adnám senkinek sem. :-P (mindketten 26 évesek vagyunk)
2014. máj. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hiába pontoztatok le, mert így van (első vagyok). Ugyanis ők jó génekkel rendelkeznek, mert pl. a legtöbbjük gazdag, vag esetleg olyan a kisugárzása, vagy izmos, vagy jók a testi adottságai, és a nők olyan utódot akarnak, akik továbbviszik a génjeiket, és sikeresen továbbterjesszék azokat. És ha a gyereked kisköcsög lesz, ellenben izmos, és kékszemű, meg gazdag, nagy eséllyel minden csaj rányomul majd, és így tovább...
2014. máj. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit, köszi a normális válaszokat. Egyébként ez a "túl rendes fiú" viselkedés nálunk nem játszik, csak simán tisztességesen viselkedünk, nem verjük át a másikat, stb. De akkor úgy tűnik tényleg sokaknak gond az, hogy kiszámíthatóak vagyunk. Az a baj, hogy ezzel nem nagyon lehet mit kezdeni.
2014. máj. 2. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!