Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy lehet valaki ilyen? Van...

Hogy lehet valaki ilyen? Van erre értelmes magyarázat?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és minden nap lent vagyok a zeneiskolában.Kidolgozom a lelkemet a zenkarban,amíg valaki csak ül és csak néz maga elé.A tanárom és a férje úgy szeretnek mintha a saját gyerekük lennék,és én is a szüleimként tekintek rájuk (apa nélkül nőttem fel,ezért jobban szeretem a "pótapukám").De az őszi szünetben letiltottak a facebookon,és azóta nem is válaszolnak semmire se(e-mail,sms,másik fb profil).Amikor meg szóba hozom az "apukámnál" a témát,akkor meg úgy tesz mintha nem csinált volna semmit se.Légyszíves segítsetek,mert én már nem értek semmit se
2014. febr. 8. 22:29
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
92%
Hát ezt most sztem senki nem fogja tudni h miért csinálta. Valamit csinálhattál nem ? Mert ok nélkül valaki nem csinál ilyet.
2014. febr. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy kicsit rájuk akaszkodtál, nem?


Nem akarok gonosznak tűnni, de azért az ember nem úgy tekint a tanáraira, mint a szüleire.

Nekem sem volt túl rózsás a kapcsolatom a szüleimmel, de még a legjobb tanárommal lévő kapcsolatomat sem hasonlítottam ahhoz, mert teljesen más az egész.

2014. febr. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, valaki beszólt nekik, vagy panaszt tett.
2014. febr. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

gondoltam hogy nem viccből csinálták,de hiába próbálkozok,semmi eredménye nincsen

most arra jutottam hogy a kedves apukám elé kimegyek és megkérdezem hogy mi a francnak kellett ezt

csak valahogy mindig áthúzza a számításaimat pl hamarabb beér mint kéne,vagy elkerüljük egymást, stb....

2014. febr. 8. 22:47
 5/34 A kérdező kommentje:

Nem.Igazából én vagyok az a tipikus gyerek,aki még betegen is zenekarozni akar

És nem vicceltem azzal hogy szinte már családtagok vagyunk egymásnak

2014. febr. 8. 22:49
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

már ne is haragudj, ő nem az apukád, hanem a tanárod, nincs jogod számon kérni, hogy mit csinál

minél jobban zaklatod őket, csak annál jobban eltaszítod magadtól

2014. febr. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy az anyukád (mármint az igazi) mit szól ehhez?
2014. febr. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
94%
Lehet hogy szeretnek de van egy határ amit meg kell húzni főleg a tanároknak.Ők talán mégsem szeretnék ha az "örökbefogadott gyerekük" lennél...ezért nem haragudhatsz rájuk egy tanártól manapság már az is nagy szó ha kedves is + motiválja is a diákot...de nem kötelező pót szülőnek lenni.Már csak azért sem mert a többiek könnyen vehetik úgy hogy veled kivételeznek stb.Fb és a virtuális világ is egy külön tészta.Sok tanár vissza sem igazol +nem is nagyon jelölget be diákot.Igen lehetett az ok hogy picit szerették volna visszább venni ezt a szoros köteléket...vagy akármi amiről te nem tudhatsz...én a helyedben nem vonnám őket kérdezni mert hiába írod hogy pót szülő nem azok.A tanáraid.Ez hogy egy külön profilról írkálsz + sms email mindenképp sok.Ne vedd ezt ennyire a szívedre főleg ha élőben meg tulajdonképp ugyanúgy bánnak veled.Ez hogy kérdőre vonsz egy felnőttet meg nyomulsz ezerrel szerintem nem helyes...a másik meg hogy ennyire fontos az életedben az fb vagy mit csinálsz szabadidődben?Ne az legyen a kikapcsolódás hogy ülsz a gép előtt...
2014. febr. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
88%

Elhiszem hogy apakomplexusod van ami érthetö de nem normális a hozzáállásod ehhez az emberhez, egy tanár sosem lehet pótapád. Ne emlegesd igy mert nem az és nem is lesz:(

Édesanyád mit szól ehhez? vele milyen a viszonyod?

2014. febr. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
nem vonnám őket kérdőre*
2014. febr. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!