Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van ez? Van rá értelmes...

Miért van ez? Van rá értelmes magyarázat? 18/L

Figyelt kérdés

Egész életemben szinte senkire sem számíthattam, mindig magam voltam, barátaim sem nagyon voltak.

Egy ideje nagyon jóban lettem egy ismerősömmel(lány), és legjobb barátok lettünk, mindent megosztottunk egymással. Rengeteg közös van bennünk, amit nem is képzeltünk volna, mikor először találkoztunk.

Most viszont úgy érzem, hogy már ő sem foglalkozik velem nagyon, sőt, már nem is olyan a környezetemben, mint azelőtt. Úgy érzem, hogy nagyon sokat változott, "kicsit" többet képzel magáról, mint amennyit kellene, és mintha már engem is lenézne. Lehet, hogy ezt már csak beképzelem magamnak, mert minden szerettem előbb-utóbb elhagy, és ennek valószínű, hogy én is oka vagyok, mert nem tudom, hogy kiben bízhatok meg igazán, nagyon sokszor csalódtam már, főleg azokban, akikben nem is gondoltam volna, ezért nagyon gyanakvó vagyok és nem tudok úgy megnyilvánulni, ahogy tudnék/szeretnék.



2014. jan. 3. 22:55
1 2
 1/15 viktorvarga ***** válasza:
de mi a kérdés?:)
2014. jan. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
hogy miért történik velem állandóan ugyanaz?: minden szerettem elhagy egyszer, és legtöbbször azt sem tudom, hogy mi az oka..
2014. jan. 3. 23:08
 3/15 anonim ***** válasza:
Nagyon sok oka lehet, és az is lehet, hogy egyáltalán nem függ tőled. A barátnődet ki tudja milyen hatások érik, amikor nem veled van. Azt tudom javasolni, ne skatulyázd be a világot. Most talán úgy gondolod minden ellened van, de lehet, hogy holnap jön valami, amitől mindez megváltozik.
2014. jan. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

sajnos neki is megvannak a saját gondjai, én pontosan tudom, de eddig közösen próbáltuk őket megoldani, most meg szinte minden beszélgetésünk vitába torkollik, és inkább nem is szólunk egymáshoz

köszönöm a pozitív hozzászólást, de az a baj, hogy nem igazán tudom elképzelni, mert engem mindig csak rossz ér, legyen szó bármiről :/

2014. jan. 3. 23:20
 5/15 anonim ***** válasza:
Elég egyértelmű, túl okos vagy. Ne legyél. Tudom, ő is. Csakhogy az az ő gondja, nem a tied. Ha nem vitázol, nincs vita. Ez a valódi hatalom.
2014. jan. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Sajnos ez igaz. :/
2014. jan. 4. 00:28
 7/15 viktorvarga ***** válasza:
nincs örök barátság,meg szerelem,meg hasonlók..az ember életében jönnek mennek az emberek.:(:)
2014. jan. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Hasonlóan vagyok ezel mint te 3 éve megismertem valakit nagyon jó barátok lettünk,még sose voltam oylan jóba senkivel,mindent megbeszéltünk egymásal és sok közös volt bennünk.Aztán 1 év elteltével már sokkal kevesebet beszéltünk és rájöttem hogyha én nemkeresném akkor kb vége lenne az egésznek,sokkal jobban szeretem őt/törődök vele mint ő velem na de aztgondoltam csak lessz ez még jobb is helyrelehet ezt még hozni.Még 1 év elteltével már úgyéreztem hogy lenéz engem felsőbrendűnek képzeli magát és egyátalán nemfoglalkozott velem ha én nemkeresem és olyan dolgokat tesz és mond nekem amit én soha nemtenék,aztán egynap elégé felhúzott és már nembirtam tovább megirtam neki facebookon a véleményemet mert élőbe nemtudtunk beszélni (talán kicsit durván fogalmaztam )és azóta nembeszéltünk kb 1 hónapja volt..de én már megbántam és aztkivánom inkább netetem volna semmit maradt volna minden úgy ahogy volt :/ azóta is beszélni akarok vele de egyszerűen nem merek és kb már beleőrölük ebbe.Az a legroszabb hogy mégcsak megse tudtuk beszélni a dolgokat normálisan és fogalmam sincs hogy ő mitgondol.Hát ezel nemhiszem hogy sokat segitetem.18/F
2014. jan. 5. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Remélem te nemjutsz az én sorsomra.(előző)
2014. jan. 5. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Remélem te nemjutsz az én sorsomra :)
2014. jan. 5. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!