Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, Fiúk! Lenne egy...

Lányok, Fiúk! Lenne egy kérdésem: 1. Fiúk nektek bejön ha a lányok combja között rés van? (mert nekem sajnos nincs és szeretnék valahogy, de ez most nem lényeg) 2. Lányok ti erről mit gondoltok? (Lány vagyok :D)

Figyelt kérdés

2014. nov. 19. 16:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
64%

Életemben nem láttam még olyan férfiembert, akinek kifejezetten bejött volna az a hülye rés (ami inkább a csonti lábakkal egyenlő). Inkább valami ilyesmi a vélemény:

[link]

[link]

[link]


Persze ahhoz, hogy jó lába legyen valakinek, nem elég ha csupán nem csonti. Forma kell, amit az izmok adnak. Ahhoz meg munka kell. Ez van.

2014. nov. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
64%
A nagyon sovanyoknak illetve anorexiasoknak olyan a combja es hidd el csunya,nem szep...
2014. nov. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Wash! köszönöm hogy mutattál néhány fotót! :D Tényleg elég undorítóak és a szívroham környékezett! Most már rájöttem hogy igy vagy jó ahogy vagyok. Mégse akarok rést! :D fuhhh...a hideg ráz komolyan mondom..
2014. nov. 21. 14:17
 14/16 anonim ***** válasza:
55%

Sziasztok..:)

Nekem van res a combjaim kozott de nem azert mert..eheztetem magam..hanem mert..ilyen lett..:D genetika..:s en nagyon nem szeretem szerintem csunya..orulj neki hogy...neked nem ilyen..:s de mondjuk nem hiszem hogy barki is..ez alapjan valasztana part..:p

[link]

Egy kep rolam :s csak hogy ertsd mirol beszelek

2014. dec. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
0%
Nekem a lábközti hasadékos csajok nemigazán jönnek be. Az ismerőseim közül akik ilyenek mind soványak azonban szerintem egy lányon inkább legyen +1,2 kiló
2015. júl. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Honore Elmundo válasza:
Sziasztok ! Természet gyógyász vagyok! A lúdtalpat lehet gyógyítani! A Lány combja közti rés az természetes és sexi ! Minek kell elrontani valamit ami jó és vonzza a pasikat? Lúdtalppal kapcsolatosan írjatok ha kíváncsiak vagytok a gyógyulásra! Ausztriában élek így ritkán vagyok otthon de itt segítek !
2019. márc. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!