Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sajnos nem vet fel minket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos nem vet fel minket a pénz, mindketten minimálbért keresünk a párommal. De szerinte csak az a fontos, hogy szeretjük egymást. Szerintetek is ez a lényeg?

Figyelt kérdés
A pénz miatt nagyon gyakran vagyok magam alatt, élni sincs kedvem. Másodállást a beosztásom miatt nem tudok vállalni, ő szerinte elég ennyi pénz kettőnknek. Szerintetek tartsak szeretőt aki pénzel vagy mit csináljak?
2013. szept. 22. 11:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mutasd meg ezt a kérdést a párodnak, és bízd rá a továbbiakat.
2013. szept. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek tartsak szeretőt aki pénzel vagy mit csináljak?"


Ha felmerült benned a kérdés, akkor valószínűleg csak a párod az, aki szeret - EZ pedig valóban nem elég egy jó kapcsolathoz...

Miért kellene együtt lenned vele, ha foghatsz magadnak egy pénzes csókát. És őt miért ítéled arra, hogy amiért kevés a pénze, megcsalod?

Provokatív kamukérdés?

2013. szept. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
75%

Nincs lehetőségetek jobb állást találni? Milyen képesítésetek van?

Azért ne már a szerető legyen az első gondolat...

Inkább hagyd ott a "párod".

2013. szept. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mutasd meg a kérdést a párodnak :D
2013. szept. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Én ennek nem sok értelmét látom. Hisz a párod azt mondja higy elég a szerelem, és mindent megoldatok.Viszont ha te megcsalod, hogy pénzt szerezz, akkor már nem is nagyon szereted.Akkor meg értelmetlen a kapcsolat... Tehát vagy kitartassz mellette, vagy keresek másik pasit... De azt ne feledd hogy lehet most döcögősen megy a szekér, lehet később ez változik...
2013. szept. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
65%

Te beteg vagy...

Mi is minimálbért keresünk egyelőre, de boldogabb nem is lehetnék a párommal. Szerető helyett én képzésben/tovább fejlődésben gondolkozok, de kinek mi.

2013. szept. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:

A szerelem elmúlik. Többnyire átalakul szeretetté, megszokássá, és nem biztos hogy mindkét fél belenyugszik ebbe majd.

Sajnálom a párod, mert ha szeretnéd, meg se fordulna a fejedben, hogy kitartott Q légy mellette, és nem a pénzen járna az agyad folyton. Másrészt igaz, hogy szeretetért nem adnak kenyeret sehol. Beszéld meg Vele.

2013. szept. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Annyira zavar, hogy hónap közepe óta szinte csak vajas kenyeret eszünk. Aki nem volt még ilyen helyzetben az nem is fogja megérteni, hogy mit érzek. Ő már 44 éves, hova tanuljon?
2013. szept. 22. 11:24
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne éljél szegénységben, keresd a pénzes pasit, aki majd jó pofán vág.
2013. szept. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Tanulni sohasem késõ!

Te hány éves vagy?

2013. szept. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!