Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki nez animet es miert? Ki...

Firedoom kérdése:

Ki nez animet es miert? Ki nem nez es miert nem?

Figyelt kérdés

Lehetoleg csak olyanok valaszoljanak akik tudjak, hogy mirol van szo, es az "ugy hallottam" nem erdekel.

Salyat es oszinte velemenyekre vagyok kivancsi.



2014. nov. 22. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem nézek, mert engem nem kötnek le az olyan filmek, amikben nem valódi színészek játszanak.
2014. nov. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bő egy éve rengeteget néztem, még a nyáron is, aztán egyre kevésbé. Lehetséges okok a leállásra:

a) kezd tönkre menni a gépem, ezért nem képes normálisan lejátszani őket :D

b) a Code Geass, Death Note, Wolf's Rain és még pár zseniális darab megnézése után már nem találtam olyat, ami hasonlóan lekötne

c) mostanában lefoglal a suli és az edzések.

2014. nov. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretek animézni csak sajna nincs időm rá... tanulás, edzés nálam is :/

Sokan akik nem ismerik ezt a "világot" gyerekesnek mondják, meg, hogy lehet izgalmas hisz csak rajzolva vannak...

pedig egy Elfen Lied vagy egy Death Nothe nem éppen gyerekes :D

Én még titokban is tartom ezt a hoppit mert a barátok úgymond rossz szemmel néznének rám, olyanok miatt pl. mint amit felsoroltam.

2014. nov. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt minden eddiginek :)
2014. nov. 22. 13:20
 5/7 anonim válasza:
Én is imádok animét nézni, ha egy jó animét nézek, úgy érzem egy másik, érdekesebb, jobb, izgalmasabb világban vagyok. Szerintem semmi baj nincs azzal hogy nem élők a szereplők, sok dolgot így rajzolva jobban lehet ábrázolni is. És azért jobbak az animék a legtöbb rajzfilmnél, vagy sorozatnál, mert mély értelmük és mondanivalójuk van. Engem valahogy elvarázsol ez a világ :)
2014. nov. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy miért kezdtem el, nem tudnám megmondani, de mostanában, mivel nem tudom ,hogy mennyi időt egyszerre gép előtt tölteni, sokkal jobb 20 perces részeket nézni, mint rendes filmsorozatokból 45 perceseket.Egyébként meg azért, amiért sima filmeket is nézek, a történetükért, plusz itt esetleg egy egy nagyon szép rajzolású műért is
2014. nov. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én személy szerint imádok animét nézni habár csak 1 éve keztem és már 15 vagyok engem mégis lekötnek főleg amiben harc van és némi röhejes jelenet is.Szerintem attól mert rajzolva van nem jelenti azt hogy gyerekes vagy ilyesmi
2015. ápr. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!