Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok közt is vannak, akik...

Lányok közt is vannak, akik nem szeretik a melegeket?

Figyelt kérdés
Nem provokálás, csak kíváncsi vagyok, véleménynyilvánítás nélkül, hogy lányok közt is van ilyen, mert róluk mindig azt hallani, hogy szimpatizálnak ezzel.
2014. nov. 26. 22:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Meg a fiúk között is van, aki szereti őket.
2014. nov. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Úgy kellett volna feltennem, hogy ők válaszoljanak, de köszi.
2014. nov. 26. 22:53
 3/11 anonim ***** válasza:
11%

Én leszbikus vagyok és kimondottan nem bírom őket.

Az én értékrendemmel, életszemléletemmel nem egyeztethető össze az átlagos melegek életmódja, mentalitása.

2014. nov. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ezt mondjuk így nem értem. Heterókra gondoltam persze, de ha kifejted a dolgot, szívesen elolvasom a te véleményed is.
2014. nov. 27. 00:19
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom, hogy heterokra gondoltál, de nem vagyok az :)

Gyakori partnerváltogatás, droghasználat, megcsalás, nők maximális lenézése -én ezért nem szeretem őket.

2014. nov. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Utolsó te ezeket honnét veszed, a tévébõl?
2014. nov. 27. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Saját szemmel látom :) Homoszexualitás és homoszexualitás között hatalmas különbség van. Csak erről nem lehet beszélni, itt nem elfogadás meg tolerancia van.

Csak az, hogy hátat fordítunk a problémáknak, azoknak akiknek esetleg segítségre lenne szükségük és hagyjuk őket elrohadni.

Az benne a tuti, hogy ez magával rántja a normális melegeket is, sőt mindenkit.


(Amúgy sincs tv-m.)

2014. nov. 27. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyesek el tudják fogadni, mások nem. Érdekes, hogy nálunk a cégben volt egy meleg srác, akiről senki nem tudta 10 éven át, hogy meleg. Mindenki nagyon jóba volt vele. Tehát a srácot kedvelte mindenki. Főleg lányokkal dolgozott, őket irányította. A cég sales-es főnöke egy nő, aki felettük volt. Tehát mondhatni főleg lányokkal dolgozott, de a technikai emberekkel is jóban volt. Szóval pasik is bírták.


És akkor jött az outcoming, eljegyezte egy másik munkatársát, akivel szintén nagyon jóba volt mindenki. Mindkettőjükről kiderült, hogy melegek.


Hirtelen nagyon csappant a népszerűsége és már nem bíztak rá már annyi dolgot, mint előtte. A beosztottjai nem mondtak el mindent neki és mindez azért, mert amit előtte nem tudtak és ő olyan volt, kiderült.


Aznap az összes nő erről beszélt, hogy nem gondolták volna, és hogy undorító, meg hogy ők sosem tudnának azonos neművel.... Hiába mondtam, hogy nem is kell nektek, ez az ő saját dolga, és az, hogy facebookon az eljegyzés megjelent, nem jelenti azt, hogy ő ezzel kérkedik, csak ugyan úgy örül egy kapcsolatának, mint ahogy a heterók is. Na innentől én is közellenség lettem.



-további comment nélkül-

2014. nov. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm a választ. Ha megengeditek, a többit most figyelmen kívül hagynám, mert nem erre voltam kíváncsi, és nem akarom, hogy más irányba menjen a beszélgetés. Csak az érdekelt, hogy minden lány úgy reagál-e, mint ahogy egyesek, hogy jaj de cuki, stb.
2014. nov. 28. 12:21
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem gond, én attól még válaszolok.

Nem tartom normálisnak azt, hogy két azonos nemű ember együtt legyen, de ha ők ezt szeretnék, hát tegyék. Viszont a viselkedésem a melegekkel ugyanolyan, mint a heterokkal, tehát nem ítélem el a dolgot, csak nem tartom normálisnak. Azokkal az emberekkel nagyobb baj van, akik csak azért nem viselkednek normálisan a társaikkal, mert melegek. Ezt aztán jól megfogalmaztam...

2014. dec. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!