Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeretik annyira a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretik annyira a melegeket?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 22:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Ki szereti öket?
2012. jan. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%
Én sem szeretem, de tolerálom...
2012. jan. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
13%
A média szereti őket, mert nem alapít családot egyedül marad és az egyedülálló ember jobban befolyásolható a média által. Ezért akarják az egész társadalmat b.zivá, l.szbivé tenni, de még a szingli is megteszi nekik. A média önérdeke pedig lassan átszivárog a társadalomba.
2012. jan. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
én nem szeretem őket. különösebben lesz.arom őket, addig amíg nem az én segglyukamra pályáznak
2012. jan. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Azért szeretik mert a hetero fiúknak több csaj jut!
2012. jan. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
nem szeretem őket én se..főleg ha utcán csinálják...
2012. jan. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 zseni001 ***** válasza:
0%
Undorító dolog.
2012. jan. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem mindenki utálja őket. Vagy te nem úgy látod? Gondolom inkább csak provokatív kérdés volt, hogy mindenki gyorsan cáfoljon.
2012. jan. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem "szeretik" a melegeket de mivel átlagban 10 magyar emberből 1 meleg ezért kénytelen kelletlen a tv-nél is vannak. És gondolom mivel annyira szereted te is őket ezért ha 50 emberből aki a médiában szerepel és 3 meleg és nem mondják azt hogy takarodj innen mocskos bu.zi ezért azt látod hogy szeretik.


Ha egyedülálló valaki attól függően nem befolyásolható.

2012. jan. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%

Ennyi kirekesztő emberrel ritkán találkozni.

Én találkoztam olyan emberrel, aki állandóan szidta a melegeket, a diszkóban meg a WC- ben szívatta magát velük.

Arra jók voltak? Nem szeretem, ha egy ember meleg. Elhihetitek, hogy ők maguk sem szeretik ezt az állapotot, de sajna ez van. Szerintem az a legtisztességesebb megoldás, ha hagyjuk őket nyíltan élni a saját életüket.

Sokkal jobb, minthogy családapaként titokban járnak el buzulni, átverve a párjukat, családjukat. Az ellen kell fellépni, hogy ne nyíltan csinálják, hanem mindenki intimen a négy fal között élje az életét. De élhesse úgy ahogy akarja, vagy ahogy a természete diktálja. Eltudjátok képzelni, hogy az üldözésük miatt titokban maradók hányan élnek családi életet kényszerből átverve a párjukat? A becsületesen magukat vállalókat pedig le akarják verni! Azért ebbe is bele kellene gondolni.

2012. jan. 20. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!