Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a nők jobban szeretik a melegeket mint a heterokat?

Figyelt kérdés
A tv-ben is csak azt látom hogy egy homár nyakába 10 nő ugrik, ez annyira nevetséges, és tényleg igaz. Bezzeg egy normális rendes odaadó férfit aki megbecsülné az adott nőt elutasítják.

2012. márc. 25. 12:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

Egy újabb komplexusokkal küzdő forever alone...

Amíg mindig másokat hibáztatsz nem is lesz senkid, nyugodj bele.

2012. márc. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Ne általánosíts légy szíves. Köszi!
2012. márc. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%

én sose szerettem a kékhajú, rózsaszín pólós, csücsörgető nyálgépeket.

Szerintem egy Férfi szép szőrös, nem női ruhákban jár, és nem szoprán hangon visít.

valaki szerint ez nem így van, de nem olyat kell keresni. :D

2012. márc. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%

Téged jobban szeretnek, mint engem?

Megöl az irigység... :(

Siránkozó farok...

2012. márc. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
98%
Azért szeretik jobban, mert sok nő ugye egy másik nőben riválist lát, emiatt szívesebben barátkozik pasikkal. Heteró pasival nem barátkozhat, mivel az általában többet akar (hiszen érdekes módon a heteró fiú-haveri körökbe ha bekerülnek csajok "barátként", azokban egy a közös: mindegyik olyan igazi jó csaj, szóval nem tiszta barátságról van szó, hiszen egy csúnyább nőt nem vesznek be), de ha meleg pasival barátkozik egy lány, ott nem kell tartani rivalizálástól, sem attól, hogy többet akarhat barátságtól.
2012. márc. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
12%
Csak simmán szar az ízlésük.
2012. márc. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
7%

azok nem melegek,max divatb.u.zik...jól öltöznek,mert manapság ez jön be a lányoknak,most féltékenységből hívhatod melegnek őket,de attól még nem azok...vagy akkor minden nagyobb nőcsábász meleg lenne? vagy wtf?


az meg h mit lát a kicsi forever alone szemed a tv-ben,azt meg inkább hagyjuk!:P

2012. márc. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Volt három fiú, mind nagyon jó haverom volt, de kettőt már elveszítettem... kiderült, hogy szerelmesek belém. Teljesen kiborultam, aztán jött a kérdés: -Vajon csak azért voltak velem mert tetszek nekik?

Hiába, és tényleg CSAK barátságot akartam, mondtam, "legyünk barátok", de aztán az a kettő leszarta a fejem, csak rosszat akartak nekem, és messziről kerülnek.. szerencsére egy maradt, de azzal se olyan a kapcsolatom már amilyen azelőtt volt, hogy megtudtam mit érez irántam. Ez hülyén fog hangzani, de esküszöm, nem tudom hogy kihez vonzódok: lány vagy fiú... pedig.. 14 éves vagyok, vagyis, nem sokára. Mert ha megnézek pár színésznőt, akik tök szépek, akkor valahogy úgy érzem meg tudnám csókolni. De az olyan pasikból kevés van, akik érzékenyek, de nem úgy hogy minden egyes dologért sírnak. Mert az a fiú barát, aki nekem maradt, az minden egyes dologért sír, ha egy csaj meg szakít vele(hát igen, ő nem MER mert MEGBÁNTJA.) akkor is állandóan csak sír -.- na ha már van egy fiú, aki a csajokat szereti, legyen már férfi!! ne a százas zacskót bújja, és várjon hogy visszamegy hozzá a csaj. :D De vannak olyan melegek, akik teljesen normálisak, kedvesek, (tőlük szerintem elfogadható ha érzékenyebbek( viccesek, és ha a barátja vagy, nem fogod azon kapni a fejed, hogy csak kihasznált.. de ha továbbgondoljuk az egészt, akkor azért barátkoznak a lányok a meleg srácokkal, mert 1. tetszik neki a srác 2. nem fog belé szeretni a fiú.. nos, talán van benne valami. Jah, és én is azt mondom, egyik meleg csaj, vagy fiú nem ártott nektek. Lehet van köztük olyan, aki plázacica, és már a puszta jelenléte is idegesítő, de ez van. Nem kell általánosítani! Én arra is gondoltam, hogy azért utálják a hetero fiúk a melegeket, mert félnek hogy kikezd velük, vagy mert fél hogy a barátai azt gondolják, hogy ő is az, és ki akarják közösíteni. Ezért van az, hogy a meleg fiúknak alig van fiú haverja, a többségük inkább lány

2012. márc. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A nők általában olyan barátot keresnek akik megértik őket, el tudnak velük beszélgetni, van közös témájuk és jó fejek, kedvesek. Valószínűleg ezért, bár szerintem ez nem feltétlen van így. De vannak kimondott példák, ahogy velem is volt, jobban kijöttem a csajokkal, mert a melegek könnyebben megtalálják a közös hangot a lányokkal. Szerintem ez csak hozzá állás kérdése. Jah és talán az is beleszámít, hogy mi nem 2 tömhető lyukat látunk csak rajtuk.:D
2012. márc. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
utolsó: hát ez az utolsó mondat xD megnyugtató!
2012. márc. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!