Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szeretik ennyien a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretik ennyien a melegeket?

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 16:42
1 2
 1/14 krvua ***** válasza:
43%
miért kéne?
2011. okt. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%

Van aki elfogadja, van aki nem. Van akit meg szimplán nem érdekel. Én speciel elfogadom és ki állok a melegek mellé, mert a legjobb barátnőm meleg.Támogatom, mert ha neki arra van szüksége hogy egy nővel élje le az életét akkor legyen úgy és éljen békében (:

Szerintem egyáltalán nem számít hogy ki-ki mellett találja meg a lelki békéjét, fő hogy boldogok legyenek.


Ha szeretnél még erről beszélni nyugodtan írj privátban (:

2011. okt. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
én szeretem a meleget!!!!levesbe, évszakba, meg télen a szobába ,ezen belül is szeretem a forró lányokat!!!40F
2011. okt. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nemtom én meleg srác vagyok és van néhány meleg srác és csaj ismerősöm de nem érzem azt hogy "ennyien" nem szeretnének vagy bármilyen hátrány érne. A legtöbb embernek akinek nem tetszik azok is hála istennek csak max nemtetszésüket fejezik ki tettben vagy szóban de úgy sem durván. csak egyszer volt olyan hogy lebu ziztak de akkor az utcán mentem egy buliba és igen bu zisan öltöztem fel és két kigyúrt srác szembejött velem először elkezdtek röhögni aztán hirtelen rám ordították hogy mocskos bu zi. De ennyi volt és ez volt az egyetlen ilyen eset.
2011. okt. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 The Nuke ***** válasza:
40%
Mert betegek...
2011. okt. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
36%

mert nem normális viselkedés. a természet rendjében úgy működne ez hogy kiközösítik aki nem normális és ellehetetlenítik az élettől. ez így van a gyengével, a fogyatékossal, a buzíval.

ezt nem beszólásnak szánom, ez csak a nyers valóság. ez a való világ, nem az amit a ertéellen adnak...

szerencsére eljutott a társadalom egy olyan szintre, hogy minden hülyének joga van mindenhez... csak a kötelességeikről feledkeznek meg sokan... de ez már más tészta...


személy szerint nincs bajom a melegekkel, nem azért irtam amit irtam, mert bajom lenne velük, vagy a fogyatékosokkal vagy bárkikkel... ha nem mutogatják magukat felvonuláson tőlem csinálnak amit akarnak, békés természetű vagyok. a többséget viszont még jobban uralják az ösztöneik, azok pedig azt mondják, hogy ami nem természetes, az nem jo, azt kikell utálni, elkell törölni a társadalomból. ezek primitívek, de sokan még itt tartanak.

2011. okt. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

melegként (lány) mondom neked, hogy a kérdésed olyan, mintha ez az egész a szeretetről szólna.

én pl. nem kérem, hogy szeressenek, inkább csak azt, hogy ismerjék el, hogy létezem, éppenséggel így (is).


egyébként meg azért van nem-szeretés, mert ez egy nem-többségi, nem olyan gyakori dolog. és mert sok negatívumot társítunk hozzá.


elismerés - elfogadás - szeretés. ezek különböző fokozatok, fogalmak. (lehet olyan, hogy elfogadok valamit, mint létezőt, de nem szeretem. :))

2011. okt. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%
Sp t mégis sok tinilány szereti ,furcsa
2011. okt. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
21%
Szerény véleményem szerint, a meleg férfiaknál undorítóbb, és a leszbikus lányoknál izgatóbb dolog nem nagyon van kerek e világon. Undorító látni ahogy a kötsög b*zik egymás farába turkálnak, ellenben két jól kinéző pitsa nyalja egymást... hmm... hát az már bejön. :D
2011. okt. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Beviz Elek ***** válasza:
0%

Semmi bajom nem lenne a homárokkal, ha nem ez menne mindenhol. Sajnos ez a mai világ arról szól, hogy mindent a kirakatba teszünk ami a megszokottól eltérő. Ha ma megy egy műsor a tévében, akkor tuti van benne egy seggtúró. Minden évben meg van rendezve a homifelvonulás, amiről utána 1 hónapig beszél a fél ország. Sajnos ma már nem csak a selejtek b.zulnak, hanem azok is, akik erre divatként tekintenek.

Öcsém 7 éves és sajnos ezt látja. Milyen élete lesz? Divatból sz.pni fog?

2011. okt. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!